NIP 763-15-33-399
Adres 28 czerwca 1956 153
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-505
Telefon 618 338 707

Opis:

Prostowanie włosów już jakiś czas temu straciło na popularności, obecnie bowiem modne są włosy jak najbardziej naturalne. W dodatku sprzęty do prostowania starszej generacji doprowadziły do wysuszenia i silnych zniszczeń włosów wiele kobiet. Nie oznacza to jednak, że obecnie zapotrzebowanie na prostownice nie istnieje. Od czasu do czasu każda kobieta może mieć potrzebę wyprostować swoje włosy, by na przykład uzyskać ład na głowie w przypadku wywijających się pasm i zamienić je w gładką, lśniącą falę. Tym bardziej na swym wyposażeniu sprzęt taki musi mieć każdy salon fryzjerski.

Oczywiście szczególnie w tym drugim przypadku trzeba postawić na naprawdę dobry sprzęt, gdyż żaden profesjonalista nie może sobie pozwolić na niszczenie pasm swoich klientek - tak samo zresztą jak na przykład na długie nagrzewanie się urządzenia. Stąd warto inwestować w sprzęty nowej generacji, które działają skutecznie i szybko, usprawniając pracę, a przy tym dają fantastyczny efekt. Na pewno świetnym wyborem będzie prostownica Fox Samba, o czym najlepiej świadczy fakt, że znajduje się w ofercie hurtowni fryzjerskiej Hairs.pl, mającej asortyment dla szczególnie wymagających profesjonalistów.

Sprzęt ten wyposażony jest w funkcję podczerwieni oraz jonizację, dzięki czemu skutecznie prostuje włosy i wygładza je poprzez domknięcie ich łusek, co sprawia też, że pięknie lśnią. W dodatku urządzenie to działa bardzo sprawnie, pozwalając szybko wyprostować nawet bardzo niesforne, odporne na modelowanie i gęste włosy, co jest ważne zarówno dla fryzjerów, jak i ich klientek. Z urządzeniem tym łatwo jest zamienić nieujarzmiony do tej pory gąszcz w gładką, lśniącą taflę, o jakiej marzą chyba wszystkie kobiety.

Nowoczesne technologie, jakie wykorzystano do stworzenia tego produktu, niwelują ryzyko zniszczeń włosów, nawet gdy są one często prostowane, ale oczywiście zastosować można jeszcze inne rozwiązania, które zapewnią bezpieczeństwo pasm. Dobry fryzjer doskonale o tym wie i ma na wyposażeniu swojego salonu między innymi kosmetyki termoochronne, oczywiście profesjonalne, które często także utrwalają fryzurę, przedłużając utrzymywanie się uzyskanego efektu.

Artykuł ten zatem niewątpliwie warto wybrać, tym bardziej że w ofercie hurtowni ma niewygórowaną cenę - tak samo jak inne pozycje z rozbudowanego asortymentu.

Data dodania: 2023-01-14

Opinie o firmie PRO-SELECT Sp. z o.o


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ