NIP
Adres 3 Maja 8
Miejscowość Pruszków
Kod pocztowy 05-800
Telefon 22 266 88 10

Opis:

Od kilkudziesięciu lat działa na rynku przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksową obsługą logistyczną wszelkich towarów akcyzowych. Firma ta wyspecjalizowała się szczególnie w obsłudze importerów alkoholi, którzy raz skorzystawszy z jej usług, zostają z nią przez wiele lat. Jest to firma logistyczna działająca na terenie Warszawy z siedzibą w Pruszkowie, gdzie ma swoje magazyny z idealnymi warunkami do przechowywania różnych trunków.

Przedsiębiorstwo to zachowuje najwyższe standardy usług obowiązujące w całej Europie. Świadczy ono rozmaite usługi, wśród których jedną z najważniejszych jest obsługa celna. Pracownicy agencji należącej do tej firmy doskonale znają przepisy prawa celnego, dlatego w każdej chwili mogą służyć fachowym doradztwem w zakresie stosowania przepisów kodeksu celnego. Pomagają w kompletowaniu, przygotowaniu oraz wypełnieniu wszystkich dokumentów, które są niezbędne do dokonania odpraw celnych. Dokonują zgłoszeń celnych i składają niezbędne wnioski.

Dzięki temu, że firma ma własne magazyny i dysponuje własnym składem celnym, może zaoferować dużym firmom, jak i drobnym podmiotom, dopiero rozpoczynającym działalność, między innymi banderolowanie butelek. Usługa ta wykonywana jest z niezwykłą starannością i szybkością, ponieważ wykorzystuje się do tego celu specjalistyczne maszyny. Oferta operatora logistycznego Pro-Log obejmuje również co-packing, czyli przepakowywanie, foliowanie, bandowanie i wszystkie inne czynności związane z konfekcjonowaniem. Pracownicy mogą także przygotować zestawy promocyjne zgodnie z oczekiwaniami i wskazówkami klientów.

Na stronach firmy można znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących działalności składów celnych i magazynów czasowego składowania. Można się tam również dowiedzieć, kto wydaje koncesje na sprzedaż alkoholi oraz jakie dokumenty będą potrzebne, aby się o nie starać. Przedsiębiorstwo to nieustannie rozwija zakres usług, utrzymując najwyższe standardy. Doskonale wie, jak istotna jest jego praca dla powodzenia obsługiwanych biznesów.

Data dodania: 2022-02-05

Opinie o firmie PRO-LOG S.A.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ