NIP
Adres Komunardów 5
Miejscowość Świdnica
Kod pocztowy 58-100
Telefon 534522014

Opis:

Istnieją różne metody usuwania zbędnego owłosienia. Różnią się one między sobą bezpieczeństwem i długością utrzymania efektów depilacji. Niektóre osoby decydują się na żmudne i czasochłonne golenie maszynką ręczną lub elektryczną. Daje ono krótkotrwałe rezultaty i wiąże się z ryzykiem zranienia skóry. Używanie gorącego lub zimnego wosku jest bolesne i może przyczynić się do występowania podrażnień. Do innych metod należy stosowanie depilatorów. Urządzenia te wyrywają włoski, jednak ich używanie jest mało komfortowe zwłaszcza na delikatnych partiach ciała takich jak bikini lub pachy. W sklepach znaleźć można również kremy do depilacji, które rozpuszczają niechciane włosy. Tego typu metody wymagają regularnego powtarzania i nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty. Mogą także wywołać reakcje alergiczne.

Osoby, którym zależy na skuteczności i bezpieczeństwie zabiegów, mogą zdecydować się na pomoc specjalistów. W gabinecie Prestige Clinic zlokalizowanym niedaleko Dzierżoniowa oferowana jest depilacja laserowa. Metoda ta cieszy się dużą popularnością wśród kobiet i mężczyzn. Wykorzystuje się do niej nowoczesne urządzenie diodowe. Wiązka światła wnika głęboko w skórę i niszczy cebulki oraz korzenie w mieszku włosowym. Zastosowanie odpowiedniej temperatury sprawia, że zabieg jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny. Może być wykonywany niezależnie od typu karnacji i koloru włosów. Nie powoduje dyskomfortu i sprawdzi się o każdej porze roku.

Na zabieg ten nie mogą zdecydować się jednak kobiety w ciąży i mamy karmiące piersią. Przeciwwskazaniem do jego przeprowadzenia jest także stosowanie leków fotouczulających i obniżających krzepliwość krwi. Do innych czynników uniemożliwiających wykonanie depilacji należą choroby, takie jak cukrzyca, epilepsja, nowotwory, łuszczyca lub bielactwo. Przed przystąpieniem do zabiegu nie można się opalać i stosować kremów do depilacji, wosków oraz peelingów. Laser działa tylko na włosy w fazie anagenu, dlatego należy go powtórzyć po kilku tygodniach.

Data dodania: 2023-11-21
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie Prestige Clinic


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ