NIP 7772611894
Adres Chemików 7
Miejscowość Luboń
Kod pocztowy 62-030
Telefon 609737059

Opis:

Warunki klimatyczne stale się zmieniają w Polsce, dlatego też należałoby wziąć to pod uwagę i pomyśleć o zakupie gromu. Chcąc zamontować solidnie drut, konieczne są uchwyty odgromowe, których teraz nie brakuje na rynku. Oferowane są uchwyty, które pasują do specjalnego rodzaju dachówek.

Można znaleźć uchwyty odgromowe wykonane z betonu, tworzywa sztucznego i papy. Zanim wybierze się konkretny produkt, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Dobrze jest wybrać produkt, który jest zgodny np. z normą PN-EN 62564-4:2011. Dzięki temu ma się pewność, że zakupiony uchwyt dobrze spełni swoją rolę. W tym wypadku nadrzędną wagę ma bezpieczeństwo, na którym z pewnością nie opłaca się oszczędzać, ponieważ może się to źle skończyć.

Montaż trzeba wykonywać na tyle umiejętnie, by okazał się solidny i wytrzymały. Kupić można również takie uchwyty, które pasują do dachówki, blachodachówki czy gąsiorów. W każdym jednak wypadku niezwykle ważna jest jakość, bo to ona wpłynie na późniejsze bezpieczeństwo. Warto upewnić się, jakiej długości drut będzie w stanie utrzymać.  Oferowane są również uchwyty rynnowe, które pozwalają zamontować przewód wzdłuż oraz wszerz rynny okapowej i spustowej. W ofertach wielu firm dostępne są także uchwyty na papę czy gont.

Przy wyborze tego rodzaju produktów należałoby upewnić się, że ich montaż nie doprowadzi do przecieków. Niezwykle istotne jest również to, aby postępować zgodnie ze wskazówkami producenta. Dzięki temu Twój dom będzie bezpieczny nawet w czasie burzy. Jakość wykorzystanej stali do produkcji uchwytów powinna być wysoka. W przeciwnym razie może się okazać, że nie spełniają one dobrze swojej roli i jest konieczność ich wymiany.

Rozprowadzanie i mocowanie zwodów poziomowych i pionowych na dachu powinno być wykonane w profesjonalny sposób. To sprawi, że dom będzie dobrze chroniony nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Na prefeko.com.pl znajdziesz uchwyty, które pozwolą Ci na szybki i sprawny montaż przewodów. Dodatkowo wspomniana firma zajmuje się produkcją dystansów zbrojeniowych.

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ