NIP 6521137041
Adres Zagrodowa 67
Miejscowość Oświęcim
Kod pocztowy 32-600
Telefon 507 022 814

Opis:

Przedsiębiorcy chcący wskazać ryzyko zawodowe w swoim zakładzie powinni zdecydować się na skorzystanie z oferty dostępnej na stronie internetowej ocenaryzykazawodowego.com. Pod tym adresem zostało opisane przedsiębiorstwo specjalizujące się w wykonywaniu kart ryzyka zawodowego. W ofercie znajdują się gotowe dokumenty przeznaczone dla pracowników na różnych stanowiskach. Tworzeniem tego rodzaju analiz zajmują się osoby mające wieloletnie doświadczenie w tej branży.

Do wyboru są rozmaite formularze, w tym również ocena ryzyka zawodowego pakowacza. Dokument zawiera wszystkie niezbędne informacje pozwalające na określenie czynników mogących powodować zagrożenie zdrowia lub życia osób na tym stanowisku. Dokument powstał w oparciu o aktualnie obowiązujące normy, przepisy prawne oraz inne wytyczne, do których muszą stosować się pracodawcy. Niepoinformowanie zatrudnionych osób o ryzyku zawodowym naraża ich na poniesienie uszczerbku na zdrowiu, a do tego może sprawić, że pracodawca otrzymała wysoką karę pieniężną.

Karta służąca do określenia szkodliwych czynników na danym stanowisku zawiera szczegółowe informacje, między innymi na temat materiałów, urządzeń oraz narzędzi stosowanych przez zatrudniane osoby. Niezbędne jest także wskazanie kryteriów zastosowanych do przeprowadzenia danej oceny. Pracodawca jest również zobowiązany do wymienienia wszystkich środków ochrony osobistej i zbiorowej stosowanych na terenie danego zakładu. Ważne, aby stale monitorować możliwe zagrożenia oraz starać się im przeciwdziałać. Dlatego kompleksowy dokument zawiera także propozycję profilaktycznych rozwiązań, które zwiększają bezpieczeństwo pracowników.

Pod wspomnianym wcześniej adresem można już teraz szybko i wygodnie zakupić właściwy dokument. Wykonanie analizy ryzyka zajmuje jedynie kilka dni roboczych. Klienci mogą liczyć na bezpłatną dostawę dla zakupów o wartości powyżej stu złotych. Wśród odbiorców wskazanego wcześniej przedsiębiorstwa znajdują się podmioty gospodarcze działające w rozmaitych branżach. Oferuje ono bowiem wykonanie karty oceny ryzyka zawodowego dla każdego stanowiska.

Data dodania: 2021-01-06

Opinie o firmie PPHU "BU-MOR"


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

FHU APIS Pitoń Marcin

ul. Pardałówka9

Zakopane

WIĘCEJ