NIP 5272043569
Adres Smolna 30
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-375
Telefon 502 080 063

Opis:

Coraz więcej osób w różnym wieku interesuje się treningami sztuk walki, które mają na celu wzmocnić organizm, poprawić sylwetkę i sprawność, a także nauczyć kursantów podstawowych technik samoobrony. Wbrew pozorom tego rodzaju zajęcia nie wywołują agresji, a wręcz przeciwnie pozwalają się jej wyzbyć. W centrum Warszawy odbywają się treningi boksu, w których mogą wziąć udział zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Na stronie redtiger.com.pl udostępniono szczegółowe informacje na temat prowadzonych zajęć oraz doświadczenia trenerów współpracujących z warszawskim klubem. Co ważne, kursanci są podzieleni na kilka grup według stopnia zaawansowania. Co jakiś czas odbywają się zapisy dla osób początkujących. 

Jakie są najważniejsze korzyści z uczestniczenia w treningach boksu?

Tak naprawdę każdy ma swój własny cel, zapisując się do klubu. Niektórzy są zafascynowani boksem i chcą nauczyć się podstawowych ciosów, a może i z czasem wziąć udział w zorganizowanych walkach dla amatorów i nie tylko. Dla innych ten rodzaj sztuk walki jest prawdziwą pasją, która pozwala pozbyć się negatywnych emocji oraz odreagować po ciężkim dniu. Jeszcze inni traktują boks jako sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów (podczas jednego treningu można zrzucić nawet 800 kalorii) czy też wyrzeźbienie sylwetki. W trakcie treningu pracują głównie mięśnie ramion, brzucha, pośladków oraz nóg. Tak więc całe ciało aktywnie pracuje i nabiera odpowiednich kształtów. 

Zajęcia w warszawskim klubie zlokalizowanym w samym centrum stolicy odbywają się głównie w godzinach wieczornych, co pozwala pogodzić pracę czy naukę z nowym hobby. Na stronie online zamieszczono informacje na temat obowiązującego grafika i cennika (przy wykupieniu karnetu na kilka miesięcy można liczyć na zniżkę). Równocześnie istnieje możliwość zapisania się jedynie na miesiąc treningów, aby sprawdzić, czy tego rodzaju zajęcia są odpowiednie. Każda grupa liczy maksymalnie 20 osób, a trenerzy podchodzą do każdej osoby w sposób indywidualny. W klubie dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria do ćwiczeń. Warto podkreślić, że szkoła bokserska działa w branży już od kilkudziesięciu lat. Uczniowie biorą udział w różnego rodzaju zawodach sztuk walki i zdobywają liczne nagrody oraz wyróżnienia, co oczywiście jest potwierdzeniem wysokiego poziomu nauczania.

Data dodania: 2022-05-13

Opinie o firmie Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ