NIP 7291094913
Adres Chocianowicka 4a
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 93-460
Telefon 505319068

Opis:

Podologia to dziedzina nauki zajmująca się stopami. Udając się do podologa, można nie tyle wykonać piękny pedicure, co w sposób specjalistyczny, bardziej zaawansowany u kosmetyczki, zadbać o swoje stopy. Decydują się na to zwłaszcza osoby mające określone dolegliwości wymagające leczenia, jak grzybica stóp czy paznokci, wrastające paznokcie czy odciski. Nie zawsze z problemami takimi można poradzić sobie samodzielnie, czasami wymagają one długich kuracji, a jeśli się tego zaniecha, konsekwencje mogą być groźne.

Nie zawsze jednak niezbędne jest zasięgnięcie osobistej pomocy specjalisty podologii. Sklep online PodoNails, założony przez podologa, pozwala w domowych warunkach, samodzielnie, walczyć z różnego rodzaju problemami. Oczywiście nie zawsze domowe kuracje będą możliwe czy będą dobrym rozwiązaniem, przykładowo wrastające paznokcie mogą wymagać ich odpowiedniego usuwania. Jednak dbać o nie przed zabiegiem i po można już samodzielnie.

Sklep ma też wiele produktów i akcesoriów pozwalających zachować w dobrym stanie stopy z o wiele mniej poważnymi problemami. Najczęściej spotykane to oczywiście tendencja do silnego wysuszania się skóry stóp i rogowacenia, co stwarza wielki dyskomfort, ale też odbiera tej części ciała estetyczny wygląd. Kosmetyki z drogerii mogą w takich przypadkach mieć za słabe działanie, tak samo jak na przykład tradycyjne akcesoria w postaci pumeksu i tarki. W takich sytuacjach warto odwiedzić sklep i sięgnąć na przykład po scruby i peelingi, specjalistyczne tarki czy pilniki. Trzeba też pamiętać, że najlepszym sposobem na zachowanie skóry stóp w dobrej kondycji jest jej nawilżanie, dzięki czemu nie rogowacieje. Jest to skuteczniejsze niż silne złuszczanie, gdyż w jego efekcie naskórek narasta jeszcze mocniej - chyba że jest właściwie nawilżany.

Bardzo ważną częścią oferty tego podmiotu są też preparaty pozwalające walczyć z niezwykle uciążliwym i wstydliwym problemem, jakim jest nadmierne pocenie się stóp. Jest to problem podwójny, związany z nieprzyjemnym zapachem, ale też uczuciem wilgoci. Sięgnięcie po środki takie jak talk, antyperspiranty, dezodoranty, ale też preparaty do kąpieli pozwala rozwiązać te problemy kompleksowo. Można cieszyć się poczuciem świeżości, a nawet przyjemnym zapachem (w przypadku produktów aromatyzowanych) oraz zapomnieć o uczuciu wilgotnych stóp.

Data dodania: 2022-01-08

Opinie o firmie PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Maciej Pol

ul. Jana Kilińskiego7B

Łęczyca

WIĘCEJ

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

ul. Jana Onufrego Zagłoby18

Łódź

WIĘCEJ

SANKRA

ul. Ogrodowa72

Łódź

WIĘCEJ