NIP 7451808995
Adres Chopina 7c
Miejscowość Pruszcz Gdański
Kod pocztowy 83-000
Telefon 600 334 298

Opis:

Coraz większa liczba europejskich przedsiębiorców sprowadza z krajów azjatyckich różnego rodzaju produkty, które następne są odsprzedawane lub wykorzystywane do dalszej produkcji. Oczywiście firmy poszukują najkorzystniejszych form transportu zamówionych przesyłek, aby móc nieco obniżyć koszty i równocześnie zadbać o bezpieczeństwo często bardzo cennych produktów. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się kolej z Chin do Europy, która realizowana jest przez doświadczone firmy transportowe, takie jak m.in marka PMLOG z Pruszcza Gdańskiego. Co ważne, firma działa kompleksowo i pomaga nie tylko w zabezpieczeniu wszystkich transportowanych paczek, ale również zajmuje się przygotowaniem dokumentów przewozowych i celnych oraz pomaga w kwestiach podatkowych.

Ile kosztuje usługa transportowa do krajów azjatyckich?

Wszystko tak naprawdę zależy od rodzaju oraz wielkości towarów, a także długości trasy. Na stronie internetowej można skorzystać z kalkulatora online, który szybko wyliczy wstępne koszty związane z określonym transportem. Warto także podkreślić, że marka jest w stanie wykonać usługę door-to-door, dzięki wykorzystaniu nie tylko transportu kolejowego, ale również drogowego. Paczki są rozładowywane do ciężarówek, a następnie dowożone bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres.

Jakie są główne zalety transportu kolejowego?

  • niskie koszty w porównaniu do innych form dostarczania paczek na rynkach międzynarodowych,
  • szybki czas realizacji usługi - od 10 do 16 dni,
  • brak konieczności przeładunków na granicy i przestojów,
  • bezpieczeństwo przewożonych towarów drobnicowych jak i pełno - kontenerowych (zapewnienie stabilizacji oraz odpowiednich warunków, m.in. temperatury),
  • przesyłki są objęte polisą ubezpieczeniową spedytora,
  • stałe rozszerzanie tras i ich częstotliwości.

Samodzielnie załatwienie wszelkich formalności związanych z transportem zagranicznym może być problematyczne i z pewnością bardzo stresujące, dlatego też najlepiej zdecydować się na współpracę z doświadczoną firmą spedycyjną.

Data dodania: 2020-08-23

Opinie o firmie PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

ul. Jana Kilińskiego12D

Tczew

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Albex

ul. Grodzka20

Gdańsk

WIĘCEJ