NIP 8411680874
Adres Leszczynowa 42
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-175
Telefon 886 156 776

Opis:

Aby zatrzymać na dłużej wyjątkowe chwile, warto zdecydować się na sesję fotograficzną. Specjalista zajmujący się nie tylko fotografowaniem, ale również obróbką zdjęć zapewni ciekawy pomysł, komfortowe warunki pracy, świetnie wyposażone studio oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Dzięki ofercie firmy Pinwheels Studio można skorzystać ze wsparcia jednego z najlepszych specjalistów mających duże doświadczenie w fotografii noworodkowej. Aby umówić się na spotkanie, wystarcza zatelefonować, odwiedzić studio lub napisać e-mail.

Fotografia dziecięca w Gdańsku wcale nie musi być droga. Na stronie internetowej usługodawcy znaleźć można aktualny cennik, dzięki któremu każdy zainteresowany sesją zapozna się z przygotowanymi wcześniej pakietami. Koszt sesji dziecięcej, ciążowej czy noworodkowej jest naprawdę konkurencyjny, dlatego zachęca się już dziś do zaznajomienia ze szczegółami. Poniżej podano również ważne informacje dotyczące możliwości dokupienia dodatkowych ujęć, rozliczania się za sesję czy strojów dla niemowląt.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby z okazji narodzin dziecka, warto pomyśleć nad sesją. Fotograf może zapewnić ze swojej strony ciekawe tła oraz scenerie, które doskonale sprawdzają się podczas sesji bożonarodzeniowych, wielkanocnych, na chrzciny, pierwsze urodziny. Na stronie online można znaleźć rozbudowane portfolio, które przedstawia noworodki, jak i większe pociechy. Dużym zainteresowaniem cieszą się również sesje rodzinne pozwalające zatrzymać niepowtarzalną chwilę w jednym ujęciu.

Zaprasza się już dziś do zapoznania się z pełną ofertą fotografii dziecięcej. Z usług specjalisty korzystają nie tylko mieszkańcy Gdańska, ale również Gdyni, Sopotu lub okolic Trójmiasta. Studio fotograficzne dołoży wszelkich starań, aby nowo narodzone dziecko zostało pięknie sfotografowane w uroczych przebraniach. Dużym zainteresowaniem cieszą się również sesje Smash Cake, które są niezwykłą okazją do zabawy. Warto zaznaczyć, że wszystkie fotografie będą wykonane w bardzo wysokiej rozdzielczości, udostępnione zarówno w formie pliku do druku, jak i fizycznych odbitek. Zdjęcia można przechowywać w albumie rodzinnym, ale mogą się również stać elementem zaproszenia na urodziny, chrzciny lub inne ważne wydarzenie w życiu dziecka.

Data dodania: 2022-02-22

Opinie o firmie Pinwheels Studio


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

ul. Jana Kilińskiego12D

Tczew

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

ul. Wałowa20

Wejherowo

WIĘCEJ