NIP 1250010359
Adres Batorego 4
Miejscowość Radzymin
Kod pocztowy 05-250
Telefon 572 570 891

Opis:

Zapotrzebowanie na wykonane w precyzyjny, szybki i bezpieczny sposób cięcie surowca o dużej lub bardzo dużej twardości i gęstości obecnie wzrasta. Przedsiębiorcy z różnych branż poszukują wykonawcy, który dysponuje odpowiednim sprzętem do obróbki metali i ich stopów oraz zatrudnia kadrę legitymującą się wiedzą i doświadczeniem zawodowym, będącą w stanie wykonać zamówienie. 

Od pewnego czasu dużą popularnością cieszy się cięcie laserem. Ta metoda gwarantuje uzyskanie czystej, gładkiej powierzchni, którą można niemal natychmiast poddać dalszej obróbce. Jest to polecany sposób dla firm poszukujących perfekcyjnie wyprofilowanych elementów, które następnie można ze sobą połączyć (takie zapotrzebowanie występuje na przykład w motoryzacji, mechanice, robotyce, produkcji maszyn). Podczas cięcia tradycyjnym sposobem, chociażby piłą, dochodzi do znacznego poszarpania brzegów, co utrudnia dopasowanie do siebie poszczególnych części i wymaga czasochłonnych, ręcznych poprawek. Wybierając laser, można zapomnieć o tego typu problemach. 

Firmą, która podejmie się jednorazowego lub cyklicznego wykonywania zamówień na cięcie surowca, jest BEREDA sp. z o.o. To doświadczony realizator, dysponujący rozwiniętym parkiem technologicznym (który jest na bieżąco uzupełniany o nowe, przydatne w codziennej pracy maszyny i akcesoria). Proponuje szeroki zakres świadczeń przy pomocy odpowiednio skumulowanej wiązki laserowej. Obecnie rozszerzył ofertę o dodatkowe usługi, z których mogą skorzystać klienci biznesowi. Obejmują one dalszą obróbkę materiałową (między innymi stali). Oprócz cięcia i profilowana poszczególnych elementów zlecający może zadysponować zmianę kształtu arkusza poprzez jego nagięcie. Firma stosuje do tej czynności maszyny mogące osiągać nacisk ponad 100 ton. Kadra wykonawcy podejmuje się także zabezpieczenia powierzchni poprzez jej ocynkowanie. 

Realizator chętnie podejmie współpracę długoterminową jako stały dostawca odpowiednio dociętych i przygotowanych do dalszych prac stalowych profili. 

Data dodania: 2021-12-12

Opinie o firmie P.H.U. ELKOR


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ