NIP 9720199796
Adres Lubczykowa 11B
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-680
Telefon 570 749 537

Opis:

Fotobudkami interesują się zazwyczaj organizatorzy różnego  rodzaju przedsięwzięć, w których uczestniczy wiele osób. Są one podstawą wielu wesel, ponieważ dostarczają mnóstwa rozrywki, a na dodatek dają szansę stworzenia jedynych w  swoim rodzaju pamiątek, do których wraca się chętnie po wielu latach. Zakup takich gadżetów wiąże się z dość sporymi wydatkami, co bywa nieopłacalne wśród osób planujących wykorzystać je tylko raz lub sporadycznie. Dobra wiadomość jest jednak taka, że dziś istnieją firmy dające możliwość ich wynajmu na określony czas.

Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Photobox. Fotobudka w Śremie, jaką proponuje, odznacza się eleganckim i minimalistycznym designem, a na dodatek jest na tyle duża, że bez trudu pomieści kilka osób jednocześnie, dzięki czemu zrobienie zdjęć grupowych będzie bardzo łatwe. Oferowane konstrukcje z pewnością ucieszą gości weselnych w różnym wieku i zapewnią im dobrą zabawę. Na rynku występują modele kabinowe oraz w formie luster. Ze względu na niewielką wagę można je przestawiać z miejsca na miejsce zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Znaczna część fotobudek może być wykorzystywana nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz, co docenią szczególnie pary młode organizujące wesela plenerowe. Są one niepodatne na działanie czynników atmosferycznych i cechują się stabilnością, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania. Korzystanie z usług tego przedsiębiorstwa jest bardzo wygodne, ponieważ jego pracownicy dostarczają fotobudki we wskazane przez klienta miejsce, montują je w ciągu maksymalnie 30 minut i demontują po zakończonej zabawie, co oznacza, że zainteresowani nie martwią się o ich transport oraz inne kwestie organizacyjne.

Warto jednak podkreślić, że fotobudki znajdują zastosowanie także podczas innych spotkań, jakimi są:

  • szkolenia,
  • bankiety,
  • konferencje,
  • imprezy integracyjne dla pracowników,
  • kolonie,
  • imprezy sylwestrowe,
  • akcje promocyjne organizowane przez firmy,
  • studniówki,
  • pikniki.

Wiele osób umieszcza w nich zabawne rekwizyty dające możliwość robienia oryginalnych zdjęć.

Data dodania: 2021-07-12

Opinie o firmie Photobox


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ