NIP
Adres Brzozowa 18
Miejscowość Przeźmierowo
Kod pocztowy 62-081
Telefon 608 499 389

Opis:

Podczas poszukiwania najlepszego przewoźnika warto zwracać uwagę na kilka kwestii, takich jak renoma firmy oraz pojazdy, jakimi dysponuje. Powinny być one poddawane regularnym kontrolom w najlepszych punktach serwisowych, co pozwoli uniknąć usterek na trasie i zwiększy bezpieczeństwo pasażerów. Równie ważne jest doświadczenie kierowców, ich predyspozycje, opanowanie oraz znajomość pokonywanych tras. Wszystkie osoby, którym zależy na profesjonalizmie i niewygórowanych cenach, mogą zapoznać się z ofertą dostępną na witrynie phlinda.com.pl.

Adres ten należy do przedsiębiorstwa kierującego ofertę do osób rozglądających się za komfortowym środkiem transportu. Otrzymują oni dostęp do nowoczesnych i znakomicie wyposażonych pojazdów, w których wszyscy pasażerowie czują się dobrze, przez co mogą odpocząć i się zrelaksować. Busy znajdują zastosowanie między innymi w przypadku podróży międzynarodowych, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z nich podczas przemieszczania się między polskimi miastami.

Ofertą przewoźnika interesują się osoby nieposiadające własnego samochodu osobowego, nielubiące jazdy pociągami oraz chcące uniknąć wysokich kosztów za bilety lotnicze. Busy z łatwością pomieszczą dużą ilość bagażu jednocześnie, a wszystko to bez dodatkowych opłat spotykanych na lotniskach. Korzystają z nich grupy przyjaciół wybierający się na wspólne wakacje, duże rodziny oraz organizatorzy różnego rodzaju przedsięwzięć. Zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort.

Na wygodę pasażerów wpływają między innymi systemy klimatyzacji i ogrzewania, systemy audio i video oraz odtwarzacze DVD, dzięki którym podróż mija niepostrzeżenie. Busy do Niemiec z Poznania mają także miękkie fotele z funkcją rozkładania do pozycji leżącej i półleżącej, które wyposażono w zagłówki oraz podłokietniki. Pojazdy te są w stanie pomieścić 21 osób jednocześnie. Mają one także mikrofon, nieoceniony podczas zorganizowanych wycieczek turystycznych oraz nowoczesne systemy nagłaśniające, zapewniające dźwięk nienagannej jakości.

Data dodania: 2022-03-27
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie PH LINDA


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ