NIP
Adres Za jeziorem 40
Miejscowość Rogoźno
Kod pocztowy 64-610
Telefon +48 607566539

Opis:

Usługi transportowe przedstawione na stronie internetowej pod linkiem czarneckibus.pl kierowane są do osób, które cenią komfortowe podróże. W rozbudowanej ofercie znajdują się między innymi busy do Wągrowca. Firma organizuje przejazdy na indywidualne zlecenie klienta, jak i prowadzi regularne transfery zgodne z wyznaczonym rozkładem jazdy. W ramach współpracy można liczyć na:

  • dodatkowe udogodnienia dla pasażerów,
  • licencję na przewozy międzynarodowe,
  • zadbaną i nowoczesną flotę transportową,
  • kontakt z doświadczonymi ekspertami branży.

Pojazdy są w świetnym stanie technicznym i przechodzą częste przeglądy u mechanika. Na standard bezpieczeństwa wpływa również zatrudnienie wykwalifikowanej i zaangażowanej kadry kierowców oraz pasy zamontowane przy każdym fotelu. Wnętrza są czyste i higieniczne, a przestrzeń jest regularnie dezynfekowana.

Z oferty firmy korzystają klienci o różnych potrzebach. Możliwa jest obsługa przejazdów turystycznych i biznesowych oraz wsparcie przy organizacji eventów, gdzie potrzebne jest na przykład dowiezienie gości do kościoła lub sali weselnej. Obsługiwane są także wycieczki szkolne i pielgrzymki. Kierowcy z dużą wyrozumiałością podchodzą do potrzeb małych dzieci i osób starszych. W razie potrzeby są w stanie robić częstsze postoje lub poszukać miejsca parkingowego w miejscu odpowiednim dla osób mających problemy z poruszaniem się.

Flota transportowa obejmuje między innymi Mercedesa 560 Travego 17 RHD, który posiada szerokie fotele z podnóżkami i tackami. Pasażerowie mogą łączyć się z bezprzewodowym Internetem i korzystać z video, CD oraz DVD. Często wynajmowany jest również bus Iveco First, który spełnia normę Euro 5 i pomieści łącznie 29 osób. Poza tymi pojazdami we flocie znajduje się 65C18, Mercedes 350 Turismo oraz Setra 416 HDH. Współpraca zawsze rozpoczyna się od indywidualnej wyceny i dopasowania opcji najlepszych dla indywidualnej sytuacji klienta. Wystarczy skontaktować się z biurem, określić ilość osób, cel podróży oraz planowany termin zlecenia.

Data dodania: 2020-12-03
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ