NIP
Adres Krakowska 162
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-393
Telefon 322049800

Opis:

Ogumienie ma niebagatelny wpływ nie tylko na estetykę pojazdu, ale również na bezpieczeństwo jego kierowcy, pasażerów, a także innych użytkowników drogi (wliczając w to również pieszych). Kupując opony, należy się upewnić, że pochodzą one od sprawdzonego dostawcy, który dystrybuuje produkty znanych na rynku marek, gwarantujących wytrzymałość i odpowiednią jakość swoich wyrobów. 

Obecnie większość właścicieli aut większą uwagę zwraca podczas zamawiania ogumienia na zimę. Wiąże się to z faktem, że podczas mroźnych miesięcy opony są faktycznie narażone na wiele destrukcyjnych czynników, jak wilgoć, niska temperatura, brak przyczepności do podłoża czy sypana na drogach sól i inne zanieczyszczenia. Nie znaczy to jednak, że w trakcie wiosny, lata i jesieni można jeździć na źle dopasowanych osłonach na koła. Także w tym okresie nawierzchnia generuje zagrożenie, zwłaszcza w trakcie deszczu. Dodatkowo osiadające na bieżniku cząsteczki piasku, ziemi czy asfaltu wpływają negatywnie na przyczepność, dlatego kupując opony letnie (15 cali lub inny rozmiar), warto sprawdzić, czy są one fabrycznie nowe. Używany komplet może nadawać się do użytku tylko przez jeden sezon, albo tylko przez kilka miesięcy (w zależności od stopnia eksploatacji pojazdu), co powoduje, że po krótkim czasie trzeba powtórzyć transakcję i znów przyczynić się do obciążenia domowego budżetu. 

Pochodzące od sprawdzonych producentów, nieużywane ogumienie można zamówić online, korzystając z oferty dostępnej na stronie internetowej opomarket.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się dostawca, który proponuje szeroki wybór rozmiarów opon, nadających się zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych. 

Dystrybutor zaprasza do kontaktu osoby poszukujące całościowego kompletu i pojedynczych sztuk. Dowozi zakup na terenie całego kraju. Aby ułatwić klientowi złożenie zamówienia, kadra odpowiedzialna za sprzedaż stara się przedstawiać najistotniejsze informacje i właściwości proponowanego asortymentu. Udziela też porad, dlatego dobór odpowiedniego rodzaju opon nie stanowi problemu nawet dla osób nieobeznanych z branżą motoryzacyjną. Skorzystanie z podpowiedzi pozwala też uniknąć konieczności odesłania zakupu, jeśli okaże się, że jego rozmiar jest nieodpowiedni. Nabywca nie musi wówczas ponosić dodatkowych kosztów zwrotu.

Data dodania: 2022-10-23

Opinie o firmie Opomarket.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)





Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Konrad Mościński

ul. Jana Kiepury25

Sosnowiec

WIĘCEJ

Foto Kreatywni

ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny3

Częstochowa

WIĘCEJ

KDME Maciej Zaremba

ul. Podkępie4

Bestwina

WIĘCEJ