NIP
Adres Grunwaldzka 33b
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-783
Telefon 502 551 661

Opis:

Tak duża popularność opakowań kartonowych wynika z licznych zalet, jakimi się cechują. To wytrzymałe i kilkuwarstwowe wyroby, które z łatwością pomieszczą kilka przedmiotów jednocześnie oraz zabezpieczą je na czas transportu. Z tego powodu znajdują zastosowanie w branży e-commerce oraz wśród firm przeprowadzkowych. Przydają się podczas przewozu mebli, sprzętów AGD, elektroniki, książek, kosmetyków czy ubrań. Zakup pudełek z tektury nie wiąże się z dużymi wydatkami, dzięki czemu mogą pozwolić sobie na nie małe firmy. Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na nadruk na kartonie.

Umieszczenie nazwy działalności, logotypu czy danych kontaktowych zwiększa rozpoznawalność marki na rynku, co przekłada się na zyski właścicieli firm. Innymi słowy, pudełka z tektury są nośnikiem reklamowym, który jest znacznie tańszy od kampanii internetowych lub w mediach tradycyjnych. Możliwość stworzenia estetycznych nadruków, które są wyraziste i mają nasycone kolory, daje przedsiębiorstwo Okibox. Jego pracownicy dysponują nowoczesnym i funkcjonalnym parkiem maszynowym.

Zlecenia, jakich się podejmują, są realizowane w krótkim czasie, dzięki czemu grono klientów firmy stale rośnie. Na jej katalog składają się opakowania kartonowe mające kilka warstw, które skutecznie zabezpieczają przewożone ładunki przed warunkami atmosferycznymi i zniszczeniami. Zmniejsza to liczbę reklamacji i wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa, którego usługi są chętniej polecane. Opakowania kartonowe występują w kilku odcieniach kolorystycznych. To ekologiczne produkty sprawdzające się też w warunkach domowych.

Niektórzy wykorzystują kartony do przechowywania rzeczy, dzięki czemu wnętrza są mniej zabałaganione. Umieszcza się w nich między innymi koce, pledy, poduszki, książki, pomoce naukowe, rodzinne pamiątki czy zabawki. Sprawdzają się one także w biurach, ponieważ ułatwiają zachowanie porządku w dokumentacji. Kartony tworzy się z ekologicznych materiałów, które ze względu na wytrzymałość, są użytkowane wielokrotnie.

Data dodania: 2022-02-05

Opinie o firmie OkiBox


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ