NIP 781-192-47-30
Adres Czarnkowska 7
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-419
Telefon 667-599-708

Opis:

Podróżowanie autokarem ma niewątpliwie mnóstwo zalet, poza tym każdy z nas ma wiele fantastycznych wspomnień z lat szkolnych, które związane są z podróżowaniem właśnie tym środkiem transportu. Przede wszystkim, autokar może pomieścić nawet kilkadziesiąt osób, w związku z czym nie ma potrzeby organizowania kilku samochodów, aby każdy uczestnik podróży miał czym dojechać. Ponadto, podróżowanie autokarem integruje towarzystwo i jest wygodne. Jeśli zatem interesuje Cię wynajem autokarów w Poznaniu:

  • na wycieczkę klasową;
  • na wyjazd integracyjny w pracy;
  • na inną dowolną okazję, podczas której będzie Ci towarzyszyć kilkanaście osób, które chcesz przewieźć jednocześnie,

wejdź na stronę internetową nawrocki.info.pl, aby dowiedzieć się, na jakiej zasadzie funkcjonuje wynajem autokarów w firmie Nawrocki Group. Na stronie internetowej dowiesz się:

  • jaka flota pojazdów obowiązuje w firmie. Możesz zatem obejrzeć autokar, który pragniesz wynająć. Na stronie internetowej znajdziesz komplet szczegółów na temat pojazdu - zaczynając od tych, które interesują Cię najbardziej, a więc liczba miejsc siedzących. Duże znaczenie ma również miejsce na bagaże, dzięki czemu podróżowanie jest wygodniejsze, gdyż nie jesteś skazany na podróżowanie z walizką na kolanach. Jeśli chodzi o pozostałe wyposażenie i udogodnienia, z pewnością nie można zapomnieć o toalecie, klimatyzacji, a także ekranów LCD. Mini telewizory sprawią, że podróż upłynie szybko i przyjemnie, z pewnością nie będziesz się nudził, mając dostęp do wyświetlania materiałów wideo;
  • jaki cennik obowiązuje w firmie za wynajem autokaru na określonych warunkach;
  • szczegółów na temat samej firmy, czyli między innymi kilka słów na temat kierowców, ich doświadczenia, a także idei firmy. Te informacje pomogą Ci utwierdzić się w przekonaniu, że jest to firma, od której stanowczo warto wypożyczyć autokar;
  • jakie są referencje firmy - opinie są wystawiane przez osoby, które współpracowały z firmą, w związku z tym mogą się podzielić pozytywnymi wrażeniami i doświadczeniami.
Data dodania: 2018-11-14
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

ul. Plac Wiosny Ludów2

Poznań

WIĘCEJ