NIP 8991258205
Adres Atramentowa 10
Miejscowość Kobierzyce
Kod pocztowy 55-040
Telefon 713337596

Opis:

Inżynieria bezwykopowa to stosunkowo młoda, nowoczesna metoda pozwalająca na przedostanie się pod powierzchnię ziemi. Dzięki stosowanym w jej ramach technologiom możliwe jest wykonywanie wydrążeń w miejscach, w których z jakichś powodów nie da się lub nie chce się wykorzystywać tradycyjnych sposobów kopania w gruncie. Z tego względu horyzontalne przewierty kierunkowe wykonuje się m.in. w przypadku montażu rur pod ziemią, budowy wszelkiego rodzaju instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych czy energetycznych oraz podczas prowadzenia inwestycji drogowych.

Usługi z zakresu inżynierii bezwykopowej są świadczone przez firmę Nawitel z Bielan Wrocławskich, która jest obecna w branży nieprzerwanie od 1996 r. Ogromne doświadczenie pracowników zapewnia najwyższy poziom profesjonalizmu, podobnie jak nowoczesny, wysoce zaawanasowany sprzęt, który daje gwarancję wydajnej i efektywnej pracy w każdych warunkach. Metody i narzędzia potrzebne do realizacji danego zlecenia zawsze są dobierane pod kątem jego specyfiki. Nietrudno się więc domyślać, że również cena przecisków jest obliczana w sposób indywidualny.

Horyzontalne przewierty kierunkowe są polecane z wielu względów, a jednym z nich jest minimalny poziom inwazyjności prac prowadzonych w ramach inżynierii bezwykopowej. Oznacza to, że w trakcie wykonywania przecisku nie trzeba rozkopywać dużego terenu wokoło, co wiąże się z tradycyjnymi technologiami. W efekcie zmniejsza się koszt inwestycji prowadzonej przy użyciu horyzontalnych przewiertów kierunkowych, które przyczyniają się także szybszego osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Kolejny aspekt przemawiający za zastosowaniem przecisków to dokładność tej metody. Ponieważ jest ona realizowana przy pomocy precyzyjnych, nowoczesnych maszyn obsługiwanych przez wykwalifikowanych specjalistów, można mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Aby zorientować się w kosztach usługi, warto skontaktować się ze wspomnianą firmą z Bielan Wrocławskich, która od lat specjalizuje się w wykonywaniu przewiertów horyzontalnych na potrzeby klientów prywatnych, instytucjonalnych i biznesowych.

Data dodania: 2019-10-21
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ