NIP PL9511538610
Adres Zapłocie 256
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-970
Telefon + 48 509 295 620

Opis:

Obserwowane coraz częściej anomalie pogodowe nie biorą się znikąd i wszyscy jesteśmy za nie odpowiedzialni. Coraz cieplejsze oceany podnoszą średnią temperaturę roczną, topiąc lodowce i powodując cierpienie milionów zwierząt mieszkających w strefie podbiegunowej. Obowiązkiem każdej osoby jest ograniczenie ilości odpadów, szczególnie plastikowych, które zaśmiecają oceany i zatruwają środowisko. Jest to zadanie także dla właścicieli rozmaitych punktów gastronomicznych, których biznes z pewnością zyska w oczach klientów w momencie wymiany opakowań plastikowych na przyjazne środowisku.

Jest to rozsądne działanie, tym bardziej że coraz więcej osób rezygnuje z zakupów w miejscach, których właścicielom nie zależy na zmianie. Każdy klient z pewnością chętnie zapłaci kilkadziesiąt groszy więcej za posiłek, wiedząc, że kupując w danym punkcie nie przyczyni się do zatrucia środowiska. Warto to zrobić także dlatego, że dostęp do ekologicznych opakowań jest coraz łatwiejszy i na rynku są firmy oferujące ekologiczne talerze, sztućce, rozmaite pojemniki na dania gorące i zimne, kubki na napoje i mnóstwo innych produktów, które można poddać recyklingowi lub po prostu wyrzucić na kompost, gdzie w ciągu najwyżej kilku miesięcy ulegną rozkładowi, wzbogacając ziemię.

Hurtownia MyHappyOcean sprzedaje ekologiczne opakowania, w tym:

  • jednorazowe talerze papierowe w różnych wielkościach i kształtach,
  • eko miski,
  • tacki papierowe z kubkami,

które są nie tylko przyjazne środowisku ale też konkurencyjne cenowo. Firma ta ma w sprzedaży talerze z białego i brązowego papieru, spełniające wymagania norm obowiązujących wyroby przeznaczone do kontaktu z żywnością. Zwykle są one sprzedawane w paczkach po 40 do 250 sztuk. Do ich najważniejszych zalet należy zaliczyć:

  • naturalny skład papieru pochodzącego z recyklingu,
  • biodegradowalność,
  • możliwość wykorzystania w gastronomii, w tym w cateringu,
  • przyjazność środowisku,
  • odporność na wilgoć, tłuszcze i temperatury od -20 do +100°C.

Można na nich podawać dania gorące i zimne oraz wykorzystywać w mikrofali, lodówce czy zamrażarce.

Wśród bogatej oferty tego przedsiębiorstwa można znaleźć naczynia z rozmaitych surowców, takich jak drewno, liście palmowe, trzcina cukrowa, otręby pszenne, a nawet ciasto chlebowe, z którego naczynia są jadalne. Są tam też pojemniki do złudzenia przypominające plastik, wytworzone z mączki kukurydzianej.

Data dodania: 2023-01-11

Opinie o firmie MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ