NIP 6771397642
Adres Leśna 15
Miejscowość Giebułtów
Kod pocztowy 32-085
Telefon +48 662 00 99 27

Opis:

Pompa ciepła wykorzystuje energię cieplną pozyskiwaną z powietrza zewnętrznego do ogrzewania danego budynku. Przy wyborze urządzenia do tego typu systemu należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, w tym renomę producenta oraz właściwości określonego modelu. Dużą popularnością cieszy się pompa Viessmann Vitopend 100. To urządzenia charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania budynku i produkcji ciepłej wody użytkowej.

Dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej i specjalnej izolacji akustycznej pompa Viessmann Vitopend 100 działa bardzo cicho, co pozwala na korzystanie z niej w komfortowy sposób. Model jest łatwy w montażu oraz obsłudze. Urządzenie zostało wyposażone w intuicyjny panel sterowania, który umożliwia intuicyjne kontrolowanie pracy pompy. Wykorzystanie tego systemu ogrzewania pozwala na zmniejszenie emisji CO2, a tym samym przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Pompę wykonano z solidnych i trwałych materiałów, co gwarantuje jej długą żywotność. Sprzęt można zakupić na stronie internetowej montuje-serwisuje.pl. Sprzedawca specjalizuje się w w systemach ogrzewania różnego typu. Zapewnia szeroki wybór urządzeń oraz części zamiennych. Na rynku działa już od kilkunastu lat. Jego oferta jest stale wzbogacana o nowe propozycje, dlatego warto pozostać z nią na bieżąco. Przedsiębiorca prowadzi również liczne akcje promocyjne, a także zapewnia profesjonalne doradztwo ze strony swoich pracowników. Na stronie internetowej znajdują się również szczegóły dotyczące poszczególnych produktów, z uwzględnieniem rysunków technicznych. Podmiot zapewnia usługi serwisowe również dla urządzeń pogwarancyjnych.

W sklepie znajdują się liczne części zamienne do rozmaitych układów instalowanych w domach, takich jak między innymi stacje do uzdatniania wody czy systemy wentylacji. Klienci mogą skontaktować się z przedstawicielami firmy telefonicznie, e-mailowo lub poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej.

Data dodania: 2023-04-23

Opinie o firmie montuje-serwisuje.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

FHU APIS Pitoń Marcin

ul. Pardałówka9

Zakopane

WIĘCEJ