NIP 5130103801
Adres Tetmajera 19
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-352
Telefon 883287742

Opis:

Profesjonalny system monitoringu to obecnie jeden z podstawowych elementów wyposażenia, który jest montowany na prywatnych posesjach, terenach zakładów pracy, hal produkcyjnych, w hotelach czy sklepach. Osoby chcące nabyć dobrej jakości sprzęt powinny zapoznać się z asortymentem sklepu internetowego monitoring-system.pl. Firma działa na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów oraz rozbudowaną i różnorodną ofertą.

Firma sprzedaje między innymi innowacyjny, niedrogi całonocny monitoring. Sprawdzi się na działce, w fabryce, obiekcie handlowo-usługowym i wszelkich innych miejscach, które na noc pozostają puste lub są chronione jedynie przez dozorcę. Niewielkie kamery i profesjonalny system operacyjny nie tylko pozwalają śledzić na bieżąco obraz, ale i go nagrywają na wybrany nośnik danych. Co więcej, ich niewielkie rozmiary sprawiają, że nie rzucają się w oczy, można je ukryć w kątach pomieszczenia, przy drzwiach czy umieścić na zewnątrz budynku. Sprawdzą się wszędzie. Nadają się do monitorowania dużych hal, jak i niewielkich pomieszczeń. Należy podkreślić, że urządzenia są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, deszcz, wilgoć czy wysokie i niskie temperatury, co z pewnością stanowi ważną informację dla wielu klientów. Wszystkie sprzedawane urządzenia są objęte gwarancją. Przedsiębiorstwo oferuje także fachowy serwis oraz szkolenia z obsługi systemu monitorującego.

Fachowcy pracujący dla sklepu mogą udzielić dodatkowych informacji na temat poszczególnych produktów oraz dobrać najlepszy sprzęt. Co więcej, firma oferuje również profesjonalny montaż. Poza tym osoby, które nie wiedza, ile kamer powinny zamontować, mogą przesłać informacje na temat terenu, który ma objąć monitoring, a pracownicy przygotują plan oraz kosztorys. Wycena jest bezpłatna. Dla większej wygody konsumentów sklep stworzył specjalny konfigurator wyceny.

Wszelkie niezbędne informacje na temat świadczonych usług można znaleźć na stronie internetowej. Warto wybrać sprawdzoną firmę, która podchodzi indywidualnie do każdego klienta i oferuje sprzęt zabezpieczający najwyższej klasy.

Data dodania: 2020-12-30

Opinie o firmie Monitoring & IT


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

FHU APIS Pitoń Marcin

ul. Pardałówka9

Zakopane

WIĘCEJ