NIP 779-23-88-376
Adres Firmowa 10
Miejscowość Gądki
Kod pocztowy 62-023
Telefon 61 306-77-77

Opis:

Odpowiednie opakowanie decyduje o higienie, a także atrakcyjności produktu. Dlatego przedsiębiorcy przykładają tak dużą uwagę do ich wyboru. Rosnącą popularnością cieszą się opakowania typu doypack. Są to stosowane głównie w przemyśle spożywczym opakowania strunowe, które umożliwiają odpowiednie przechowywanie żywności, a także nadają produktom atrakcyjny wygląd.

Firma zaprezentowana na stronie modernomundo.pl oferuje urozmaicony asortyment toreb i opakowań, w tym produkty dla przedsiębiorstw dbających o ekologię. Spełniają one normy krajowe i unijne. Uzyskały atesty potwierdzające bezpieczeństwo zastosowania do pakowania żywności. Powstają na bazie wielowarstwowych laminatów w wersji bezbarwnej, metalizowanej, aluminiowej oraz zadrukowanej. Wśród nich są również biodegradowalne  opakowania papierowe.

Klient ma możliwość dostosowania produktów do swoich własnych oczekiwań, między innymi w zakresie typu struny, która może być zamknięta lub otwarta. Dla higienicznego otwierania i zamykania stworzono możliwość wykonania nacięcia. Z kolei rączka umożliwia łatwiejsze przenoszenie produktu. Wycięcie jest wykonywane przy użyciu lasera, co zapewnia najwyższą precyzję. Worki typu doypack są również odporne na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu na długo zachowują swój oryginalny wygląd. W przypadku produktów, które wymagają dostępu do powietrza, opakowania można wyposażyć w dziurkę wentylacyjną.

Tego rodzaju modele stosuje się do przechowywania produktów z branży spożywczej, głównie tych w formie sypkiej, takich jak kawa, mąka, bakalie, kasza, zioła oraz przyprawy. Można w nich umieścić jedzenie dla zwierząt, chemię gospodarczą oraz produkty składające się z niewielkich elementów.

Data dodania: 2022-04-27

Opinie o firmie Moderno Mundo Sp.z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ