NIP
Adres Tenisowa 5
Miejscowość Raszyn
Kod pocztowy 05-090
Telefon +48607380627

Opis:

W większości przypadków zarówno koncerny, jak i nieco mniejsze firmy farmaceutyczne, żeby zachować ciągłość produkcji oraz dopasować rodzaj wytwarzanych opakowań do swoich potrzeb, zakładają własne linie produkcyjne, na których powstają różnego rodzaju buteleczki, pojemniki, tubki czy inne opakowania. Tego typu działanie jest traktowane jako dobrze przemyślana inwestycja. Wyprodukowane elementy stanowią idealne uzupełnienie polityki danego przedsiębiorstwa, począwszy od pewności, że stosowane opakowania są bezpieczne, sterylne i gwarantują odpowiednie przechowywanie zawartości przez długi czas, aż po możliwość opatentowania kształtu pojemnika, który będzie się korzystnie wyróżniał na rynku jako przyciągający uwagę unikat.

Problematyczne w stosowaniu powyższego rozwiązania jest to, że zazwyczaj firmy farmaceutyczne, szczególnie te o mniejszych obrotach, doposażają się w sprzęt produkujący opakowania, który ma określoną ilość dziennego przerobu. W przypadku większych zamówień trudno jest podnieść liczbę wytworzonych sztuk, co powoduje przerwy w dalszym procesie realizacji zlecenia. Trudno jest wtedy dochować terminów dostawy, co powoduje często niezadowolenie klienta oraz straty finansowe i wizerunkowe dla przedsiębiorstwa.

Warto wtedy podjąć jednorazową współpracę z producentem, gdzie można zamówić brakujące ilości butelek. Usługi w tym zakresie proponuje firma M.GlassProject. Korzystając z jej propozycji, zlecający ma pewność, że wybrał realizatora, który w rzetelny i fachowy sposób podchodzi do wykonania każdego zamówienia. 

Wspomniany dostawca zachęca do kontaktu nie tylko podmioty gospodarcze działające w branży farmaceutycznej. Równie chętnie wykona zlecenie na butelki kosmetyczne szklane, idealne do przechowywania w nich różnego rodzaju kosmetyków, czy nawet żywności. Szkło jako materiał świetnie nadaje się do recyklingu i pracownicy powyższego realizatora doskonale zdają sobie z tego sprawę. Zapraszają do wyboru właśnie tego surowca zamiast tworzywa sztucznego oraz do włączenia się w kampanię ochrony środowiska.

Data dodania: 2021-06-30

Opinie o firmie M.GlassProject


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ