NIP 781-12-29-415
Adres Ułańska 19
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-748
Telefon (+48) 510-084-711

Opis:

Trądzik to zdecydowanie najpowszechniejsza choroba skóry - osoby, które nigdy nie zaobserwowały na swej twarzy jej objawów mogą uważać się za szczęściarzy. Jest to zwłaszcza domena wieku dojrzewania, ale niestety pryszcze i inne towarzyszące temu schorzeniu zjawiska nie zawsze znikają wraz z zakończeniem temu okresu. Obecnie popularny jest też tzw. trądzik dorosłych. Wiele osób próbuje radzić sobie z niedoskonałościami cery za pomocą kosmetyków, trzeba jednak wiedzieć, że działają one tylko doraźnie i nie wpływają na przyczynę tego zjawiska, którą może być nadmierne rogowacenie czy przetłuszczanie się skóry. Z tego powodu nad chorobą tą nie da się zapanować jedynie za pomocą takich preparatów w przypadku, gdy jest ona nasilona.

Wówczas jedynym sposobem na odzyskanie pięknej skóry, a przy tym zagwarantowanie sobie, że trądzik już nie wróci, jest udanie się do dermatologa i rozpoczęcie zalecanego przez niego leczenia, które zazwyczaj opiera się na stosowaniu doustnych środków. Leczenie trądziku w Poznaniu, w gabinecie Mediwa Clinic, to przede wszystkim kuracje izotretynoiną. Jest to silnie działający preparat, o czym najlepiej świadczy fakt, że podczas jego stosowania trzeba być stale pod kontrolą lekarza, a także ściśle stosować się do jego zaleceń. Dobra wiadomość jest jednak taka, że leczenie, które zazwyczaj trwa pół roku, pozwala pozbyć się trądziku już na zawsze. Czasami tylko konieczne jest powtórzenie kuracji, ale jej zakończenie daje pewność, że cera już zawsze będzie pozbawiona niedoskonałości, podczas gdy, stosując pielęgnację, trzeba liczyć się z tym, że zmiany znów pojawią się, ilekroć się ją zaniedba lub skóra uodporni się na dane substancje.

Na stronie kliniki można zobaczyć zdjęcia pacjentów sprzed kuracji i po jej zakończeniu, które doskonale obrazują, jak fantastycznie działa ten preparat. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto ma dość brzydkich, bolących pryszczy, zaskórników i nadmiernego przetłuszczania się skóry, dużo skuteczniejszy niż ogólnodostępne preparaty - kosmetyki czy nawet suplementy diety.

Data dodania: 2021-03-23
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie Mediwa Clinic


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ