NIP 534 24 95 094
Adres Kwitnąca 10
Miejscowość Nadarzyn
Kod pocztowy 05-830
Telefon Nadarzyn

Opis:

Właściwie zaprojektowany plac zabaw powinien być miejscem, które umożliwia pociechom bezpieczne spędzanie wolnego czasu. Sprawdzone rozwiązania technologiczne mają za zadanie zmniejszać ryzyko wypadków. Bardzo ważny jest wybór właściwej nawierzchni. Na stronie internetowej mbasport.pl znaleźć można doświadczonych specjalistów, którzy oferują swoim klientom usługi z zakresu projektowania oraz aranżacji placów zabaw. Można im zlecić także ich wyposażenie, dzięki czemu przestrzeń wygląda bardzo estetycznie i atrakcyjnie dla najmłodszych. 

Różnego rodzaju huśtawki, karuzele i bujaki umożliwiają ćwiczenie koordynacji ruchowej, zapewniają dzieciom dużo rozrywki. Do produkcji sprzętów wykorzystuje się niezawodne materiały wysokiej jakości. Sprawia to, iż są trwałe oraz odporne. Specjaliści oferują swoim klientom sprawdzone, bezpieczne nawierzchnie na place zabaw, które doskonale amortyzują upadki. Wykonane są z przyjaznych dla środowiska materiałów syntetycznych. Gumowe płyty są antypoślizgowe i miękkie, świetnie sprawdzają się w różnych miejscach. Sprawiają, że przestrzeń jest nie tylko bezpieczna, ale także atrakcyjna dla małych użytkowników. Charakteryzują się dużą wytrzymałością, elastycznością, odpornością na intensywne użytkowanie i działanie czynników atmosferycznych. Nawierzchnia gumowa doskonale odprowadza wodę, co jest szczególnie istotne w przypadku opadów deszczu. 

W ofercie znajdują się płyty gumowe z warstwą wykonaną z granulatu EPDM lub SBR. Są one szybkie i proste w montażu, doskonale sprawdzają się w miejscach użytkowanych przez najmłodszych. Klienci mogą zdecydować się na różne grubości płyt, dobrać je do swoich potrzeb. Pracownicy mają dużą wiedzę i doświadczenie, co sprawia, iż doskonale doradzą każdej osobie i pomogą wybrać najlepsze rozwiązania. Firma zajmuje się także wykonywaniem nawierzchni na boiska sportowe, które znajdują się na terenach rekreacyjnych, osiedlach, parkach oraz szkołach. Zastosowanie wysokiej jakości granulatów gumowych sprawia, iż zaaranżowana przestrzeń jest bezpieczna oraz estetyczna.

Data dodania: 2021-05-01

Opinie o firmie MBA Sport Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ