NIP PL4990679983
Adres Strażacka 1
Miejscowość Koszalin
Kod pocztowy 75--95
Telefon +48 604 607 912

Opis:

Renomowane przedsiębiorstwo Maro Tur oferuje terminowe i bezpieczne przewozy pasażerskie dorosłych oraz dzieci. Poza stałym rozkładem jazdy podmiot prowadzi wynajem busów w Koszalinie. Oferta obejmuje kilkanaście nowoczesnych, w pełni sprawnych pojazdów, które mieszczą od 22 do 56 pasażerów. Podmiot współpracuje z biurami podróży, przedsiębiorcami organizującymi wyjazdy integracyjne i konferencje, szkołami, instytucjami publicznymi czy klientami prywatnymi potrzebującymi autobusu, który przewiezie, np. gości na wesele. Zleceniodawcy mogą wypożyczyć pojazd na jeden lub kilka dni. Warto zaznaczyć, że w ofercie znajduje się zarówno transport osób na terenie Polski, jak i innych krajów w Europie.

Pojazdy są regularnie serwisowane i czyszczone. W każdym autobusie znajdują się komfortowe, duże fotele, które można regulować, klimatyzacja, toaleta, minibar oraz zestaw DVD. Pojazdy mają również systemy ESP, ABS, SRS. Firma zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Cennik jest ustalany indywidualnie po zapoznaniu się z wymaganiami zleceniodawcy, ilością osób, które będą przewożone, miejscem docelowym.

Należy podkreślić, że przewoźnik może dodać do stałego rozkładu jazdy dodatkowe godziny, co zapewne zainteresuje przedsiębiorców, którzy chcą ułatwić pracownikom z okolicznych miejscowości dojazd do zakładu. Bilety można nabyć u kierowcy lub w specjalnym punkcie (firma oferuje bilety jednorazowe oraz miesięczne). Podmiot honoruje ulgi.

Wszelkie niezbędne informacje na temat świadczonych usług oraz dane znajdują się na stronie internetowej. Przedsiębiorstwo podchodzi indywidualnie do każdego klienta, gwarantuje profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny.

Data dodania: 2021-12-21

Opinie o firmie Maro Tur


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska30

Szczecin

WIĘCEJ

FCE.PL

ul. Osiedlowa3

Nowogard

WIĘCEJ

Galeria Stolarki

ul. Harnasiów40

Szczecin

WIĘCEJ