NIP 6812032973
Adres Kawec 31
Miejscowość Gruszów
Kod pocztowy 32-414
Telefon 794 479 390

Opis:

Konstrukcje takie jak garaż muszą być odporne na działanie wielu szkodliwych czynników, na które są codziennie narażone. Chodzi tutaj przede wszystkim o opady atmosferyczne, które mogą powodować powstawanie korozji, zagrażającej wytrzymałości materiałów. Dlatego przy projektowaniu i wykonywaniu garaży należy zwrócić szczególną uwagę na zastosowany materiał. Garaże blaszane z profili zamkniętych powinny powstawać z takich materiałów jak stal ocynkowana. Uzyskują tym samym wysoką odporność na działanie korozji. Takie właśnie modele są dostępne w ofercie firmy Map Stal, która działa na rynku już od kilkudziesięciu lat.

To rodzinne przedsiębiorstwo współpracuje jedynie z zaufanymi dostawcami blachy ocynkowanej. Zastosowanie powłoki z cynku jako metody konserwacyjnej jest podyktowane kilkoma powodami. Przede wszystkim cynk w bardzo trwały sposób łączy się z metalem, zapewniając tym samym ochronę na wiele lat. Dzięki temu garaż nie wymaga żadnych dodatkowych prac konserwacyjnych czy wykończeniowych. Poza tym tego rodzaju ochrona odznacza się wysoką skutecznością i rzeczywiście zapobiega powstawaniu rdzy. Daje przy tym możliwość swobodnego wyboru sposobów, w jaki wykończy się daną konstrukcję. Klienci mogą wybierać spośród kolorów znajdujących się w palecie RAL. Zewnętrzna część konstrukcji zostaje pokryta farbą lub lakierem, które również mają właściwości antykorozyjne. Firma oferuje także garaże wykonane z blachy zapobiegającej skraplaniu się wody wewnątrz. Jeśli chodzi o budowę danego modelu, to jest on dostosowany do indywidualnych oczekiwań zamawiającego, na przykład pod względem wymiarów. W katalogu znajdują się garaże z jednym lub dwoma stanowiskami. Mogą być one wyposażone w dachy jedno- i dwuspadowe. Klient sam wybiera także metodę otwierania drzwi do garażu: uchylną albo dwuskrzydłową. Konstrukcja jest wysyłana już w formie złożonej, którą wystarczy zainstalować wybranym wcześniej miejscu. Dzięki opisanym wcześniej zabezpieczeniom garaż można umieścić w dowolnym miejscu, nie bacząc na ekspozycję na słońce czy opady atmosferyczne.

W ofercie tego producenta znajdują się również hale i wiaty. Jest to firma rodzinna, która stawia przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych konstrukcji. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa.

Data dodania: 2022-05-30

Opinie o firmie MAPStal


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

FHU APIS Pitoń Marcin

ul. Pardałówka9

Zakopane

WIĘCEJ