NIP 7272499069
Adres Jęczmienna 2/4/m.6 2/4
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 94-202
Telefon 537 890 750

Opis:

W obrębie małej architektury miejskiej można wyróżnić elementy, które zaliczają się do praktycznych, jak i takie, które przede wszystkim sprawdzają się pod względem wizualnym. Bez wątpienia, blokady parkingowe w dobrej cenie znajdują się w tej pierwszej grupie. Są to wyroby wysokiej jakości, które oferuje producent REKORD. Firma ta za produkt bardzo użyteczny proponuje przystępną cenę. 

Głównym zadaniem, jakie mają do spełnienia blokady tego typu, jest zabezpieczenie miejsca przeznaczonego do zaparkowania samochodu. Dlatego są one stosowane zwłaszcza: 

  • przy urzędach,
  • w pobliżu centrum, 
  • przy sklepach, 
  • na osiedlach mieszkaniowych.

Jako że elementy te mają również chronić przed  przedostaniem się na wyznaczony teren, często umieszczane są też przy parkach oraz dowolnych obszarach chronionych. Tak naprawdę, wszędzie tam, gdzie tylko wyznaczone jest miejsce na postój, tego typu elementy sprawdzają się bardzo dobrze.

Najważniejszą zaletą blokad parkingowych jest ich użyteczność. Dlatego klienci mają do wyboru zwykle zabezpieczenia w kilku układach, w zależności od tego, jaka powierzchnia przewidziana jest do zaparkowania oraz dla jakich modeli samochodów. 

Możliwość pozostawienia pojazdu w wybranym miejscu zamieszkania lub w pobliżu firmy to opcja dla wielu osób nad wyraz korzystna, zwłaszcza gdy chodzi o większą aglomerację miejską. Dlatego włodarze miast coraz większą uwagę przykładają do tego, aby inwestować w blokady ze specjalnymi zabezpieczeniami i o określonym kształcie. Podobnie, ma to duże znaczenie dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie konkretnymi osiedlami. Producenci orientują się, jakie jest bieżące zapotrzebowanie i kierują się tym, aby blokady, które proponują, były dopasowane do oczekiwań kupujących. Na przykład, dbają o to, aby były one widoczne w nocy oraz żeby otwierały się szybko i bezproblemowo. Kupujący mogą też decydować się na zamówienie blokady wykonanej na podstawie indywidualnego projektu. Zyskują wówczas dobre miejsce postojowe, dopasowane do własnego auta.

 

Data dodania: 2023-01-24

Opinie o firmie Mała Architektura Rekord P.P.H.U.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Maciej Pol

ul. Jana Kilińskiego7B

Łęczyca

WIĘCEJ

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

ul. Jana Onufrego Zagłoby18

Łódź

WIĘCEJ

SANKRA

ul. Ogrodowa72

Łódź

WIĘCEJ