NIP 7822414725
Adres Kórnicka 24
Miejscowość Swarzędz
Kod pocztowy 62-020
Telefon 662 001 070

Opis:

Wiele osób chce estetycznie oraz funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń dookoła budynku, aby korzystanie z niej było przyjemne i wygodne. Niejednokrotnie przydatne jest tutaj wsparcie profesjonalistów z branży budowlanej. Zaangażowanie do współpracy firmy brukarskiej jest często doskonałym pomysłem w takich okolicznościach.

Należy pamiętać o tym, że zadania z zakresu budownictwa muszą być wykonane starannie. Potrzebne są tutaj zarówno umiejętności z obszaru wykonywania poszczególnych robót, jak i kompetencje dotyczące ich planowania. Nie każdy właściciel nieruchomości wie, w jaki sposób przeprowadzić konkretne czynności. Dlatego właśnie zarówno osobom prywatnym, jak i prowadzącym własną działalność gospodarczą, a także zarządzającym terenami publicznymi w licznych przypadkach przydaje się profesjonalna pomoc w omawianej sferze.

Podmiot o nazwie MAGROMBRUK jest usytuowany na obszarze Swarzędza. Specjalizuje się on w branży budowlanej i służy kompleksowym wsparciem klientom indywidualnym, instytucjom, a także właścicielom biznesów. Z jego pomocą możliwe jest estetyczne zaplanowanie zewnętrznej części nieruchomości lub terenu publicznego. Przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem takich zadań jak:

 • budowa dróg,
 • układanie kostki pozbrukowej,
 • budowa ulic,
 • układanie kostki granitowej,
 • przeprowadzanie remontów dróg,
 • układanie płyt ogrodowych,
 • budowa parkingów,
 • układanie płyt tarasowych,
 • budowa chodników,
 • układanie kostki betonowej,
 • budowa placów utwardzanych.

W ofercie firmy dostępne są również usługi z zakresu przeprowadzania prac ziemnych, które są bardzo przydatnym rozwiązaniem. Współpraca z podmiotem jest doskonałym pomysłem. Można tutaj liczyć na atrakcyjne ceny, kompleksowe wsparcie, wysoką jakość obsługi klienta i zaangażowanie. Dobrze jest dokładnie przeanalizować propozycje przedsiębiorstwa.

Wykonywanie prac związanych z układaniem kostki brukowej, czy też realizowaniem projektów budowlanych jest niejednokrotnie dużym wyzwaniem. Warto więc skorzystać z profesjonalnej pomocy w tym zakresie i zaangażować do współpracy specjalistów z tej dziedziny. Jest to wygodne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy nie mają czasu na samodzielne przeprowadzanie robót, jak i dla osób nieposiadających odpowiedniej wiedzy z tego zakresu. Warto skrupulatnie zweryfikować swoje oczekiwania i preferencje.

Data dodania: 2023-12-12
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie MagromBruk


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ