NIP
Adres Wąwozowa 28
Miejscowość Koszalin
Kod pocztowy 75-399
Telefon 696 807 810

Opis:

Profesjonalne usługi kosmetyczne mają wiele zalet, co sprawia, że wybierane są chętnie i właściwie cieszą się coraz większą popularnością. Warto z nich korzystać między innymi w tych zakresach, kiedy samodzielnie nie da się uzyskać podobnych efektów. Dotyczy to choćby zadbania o oprawę oczu.

Zabiegi na rzęsy i brwi od jakiegoś czasu są szczególnie popularne. Obowiązujące trendy każą mocno je podkreślać lub zadbać o ich naturalny wygląd. Na fali popularności takich rozwiązań wiele pań zaczęło zauważać, że ich rzęsy i brwi nie wyglądają najlepiej. Zwłaszcza te drugie do tej pory były traktowane po macoszemu, przez co mogą być źle regulowane, mieć nieprawidłowe kształty łuków, niedopasowane do rysów twarzy, a także spłowiały kolor. Magdalena Maluje, salon urody w Koszalinie, ma wiele propozycji dla kobiet chcących poprawić swój wygląd w tym zakresie. Warto się na to zdecydować, gdyż nie tylko piękne wachlarzyki rzęs ogromnie zmieniają wygląd na plus. Brwi mają wpływ większy niż się wydaje, o czym wiele pań przekonuje się dopiero wtedy, gdy ich łuki, dzięki interwencji specjalistki, nabierają doskonałego wyglądu.

A co może ona zaproponować? Problemem większości pań jest słaba kondycja włosków, zarówno rzęs, jak i brwi, ale nie trzeba od razu decydować się na doczepienie tych pierwszych (co zresztą dodatkowo je osłabia) ani makijaż permanentny brwi. Podobny efekt może dać lifting rzęs, który dodaje im wyrazistości, podkreśla je i jednocześnie odżywia, a także np. henna pudrowa czy inny rodzaj stylizacji brwi.

Decydując się na zabiegi na brwi, klientki mogą przy tym liczyć, że ich łuki zyskają idealny wygląd - kształt, długość i grubość. Samodzielnie często bardzo trudno jest ocenić, gdzie łuki powinny się zaczynać i kończyć, jaki muszą mieć kształt, by dobrze pasowały do twarzy czy które włoski depilować, a które zostawić. Specjalistka skoryguje wszelkie nieprawidłowości, pięknie stylizując brwi. Wszystkie panie będą zdziwione tym, jak wiele zmieni to w ich twarzy i jak pięknie będą wyglądać!

Data dodania: 2023-09-16

Opinie o firmie Magdalena Maluje


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska30

Szczecin

WIĘCEJ

FCE.PL

ul. Osiedlowa3

Nowogard

WIĘCEJ

Galeria Stolarki

ul. Harnasiów40

Szczecin

WIĘCEJ