NIP
Adres Jana Kilińskiego 7B
Miejscowość Łęczyca
Kod pocztowy 99-10
Telefon +48 247 210 199

Opis:

Współczesna sztuka magii i iluzji ewoluuje oraz podnosi jakość pokazów, gdyż wymagania publiczności wzrastają nieubłaganie. W związku z tym iluzjoniści w Polsce, jak również profesjonalni magicy funkcjonujący poza granicami kraju, zobligowani są do podnoszenia poziomu prezentowanych sztuczek. Z pewnością wie o tym Maciej Pol, który na swojej stronie internetowej: maciejpol.pl udostępnia oferowane usługi. Jest on swego rodzaju reprezentantem środowiska branżowego iluzjonistów i na jego przykładzie zaprezentować można podstawowe aspekty działalności magików w Polsce i na świecie.

Iluzjoniści w Polsce zobowiązani są do podążania za trendami, jakie wyznaczają światowi przedstawiciele magii. Muszą więc odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i wymagania potencjalnych klientów oraz widzów. Swoje usługi iluzjoniści oferują zazwyczaj osobom prywatnym, jak i firmom oraz przedsiębiorstwom. Sztuka iluzjonistyczna wydaje się bardzo uniwersalna, dlatego można wykorzystać ją w wielu okolicznościach:

  • podczas eventów plenerowych i masowych,
  • w spotkaniach z dziećmi,
  • podczas imprez firmowych i integracyjnych,
  • jako urozmaicenie spotkań towarzyskich,
  • jako kompletny pokaz teatralny, stylizowany na spektakl.

Wielu iluzjonistów w Polsce oraz na świecie uczestniczy także w pokazach i programach telewizyjnych. Jest to doskonały sposób na dotarcie do szerokiego grona widzów, zainteresowanie publiczności praktykowaną sztuką oraz zachęcenie do skorzystania z prywatnego pokazu. W programach dedykowanych widzom telewizyjnym niejednokrotnie iluzjoniści przekraczają granice swoich możliwości, ryzykując i wykonując niebezpieczne sztuczki. To bez wątpienia wpływa na ich popularność i zachęca widzów do oglądania pokazów. 

Z pewnością sztuka iluzji stanowi swego rodzaju odskocznię od codzienności. Profesjonaliści w tej dziedzinie dostępni są zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Takie magiczne pokazy wymagają specjalizacji i umiejętności oraz talentu - jedynie najlepsi magicy spełniają te wymagające kryteria.

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie Iluzjonista Maciej Pol


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Alan Włodarczyk napisał:
Chciałbym być takim drugim Maciejem Polem albo David'em Copperfieldem. To jest moje marzenie z dzieciństwa. A podobno marzenia się spełniają ...
Ocena: 3

Firmy w okolicy


TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

ul. Jana Onufrego Zagłoby18

Łódź

WIĘCEJ

SANKRA

ul. Ogrodowa72

Łódź

WIĘCEJ

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

ul. Al.Kościuszki71

Łódź

WIĘCEJ