NIP 7811882078
Adres Wojciechowskiego 7
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-685
Telefon 570 931 931

Opis:

Imprezy integracyjne organizowane przez profesjonalistów zapewniają dużą dawkę emocji i niezapomniane wrażenia. Pomagają budować pozytywne relacje między pracownikami poszczególnych działów, a na dodatek poprawiają atmosferę w zespole, który staje się bardziej zmotywowany do osiągania określonych celów. Przedsięwzięcia tego typu są traktowane jak inwestycja, ponieważ zmniejszają ryzyko zwalniania się podwładnych i przechodzenia przez nich do konkurencji, co wymagałoby przeprowadzania rekrutacji i szkoleń dla nowych osób. Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu są organizowane przez specjalistów z Laser Tag.

Od lat proponują oni spotkania pełne wrażeń pomagające tworzyć pozytywne relacje z przełożonymi, co przekłada się na lepszą komunikację w biurze. Organizują laserowe rozgrywki paintballa, które są całkowicie bezpieczne i nie wiążą się z bólem. Firma dysponuje odpowiednio dużą przestrzenią, dzięki czemu jest w stanie przeprowadzać zawody na świeżym powietrzu. Zasięg urządzeń wykorzystywanych przez zawodników wynosi nawet 200 metrów.

Przewagą takich rozgrywek nad paintballem klasycznym jest nieograniczona amunicja. Nie stanowią one żadnego zagrożenia dla zdrowia, dlatego uczestniczą w nich także najmłodsi. Aktywność ta nie wiąże się z wykorzystywaniem brudzących kulek z farbą i zapewnia dużą różnorodność scenariuszy. Zawody można przeprowadzać niezależnie od warunków atmosferycznych, a ich podstawą są fale podczerwone wytwarzane przez pistolety wręczane uczestnikom.

Tego typu spotkania integracyjne docenią szczególnie pracownicy, którzy zostali zatrudnieni w niedalekiej przeszłości. Mogą oni zintegrować się z pozostałymi osobami, a wszystko to poza murami biurowców. Przedsiębiorcy organizujący takie przedsięwzięcia dostrzegają poprawę atmosfery wśród podwładnych oraz polepszoną komunikację między poszczególnymi szczeblami. Ich pracownicy są bardziej zrelaksowani, wypoczęci i zmotywowani do dalszego działania. Ponadto rozgrywki dają możliwość przypatrzenia się ich predyspozycjom i cechom charakteru, co ułatwia wybranie lidera.

Data dodania: 2021-07-26

Opinie o firmie Laser Tag


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ