NIP
Adres Paulińska 16
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-065
Telefon 884853948

Opis:

Przeprowadzka może odbyć się szybko i bezproblemowo. Wystarczy zaufać ekipie specjalistów. Z ich ofertą można zapoznać się na stronie przeprowadzkilajkonik.pl. Działa na niej firma, która dba o sprawną realizację zleceń. Stawia ona na wysoką jakość. Dba o terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań. Dzięki temu, że dysponuje flotą sprawnych technicznie pojazdów, może obiecać klientom bezawaryjny transport rzeczy.

Firma od lat świadczy usługi z zakresu transportu mebli, sprzętów AGD/RTV i nie tylko. Troszczy się o dobytek klienta - zabezpiecza ładunek tak, aby nie uległ on zniszczeniu podczas transportu. Oferuje ona przeprowadzki głównie w Krakowie. To właśnie w tym mieście firma ma swoją siedzibę.

Powyższa oferta obejmuje nie tylko transport dobytku klienta, ale również pojazdów dwukołowych oraz materiałów budowlanych. Firma każde zlecenie traktuje w indywidualny sposób. Podczas ustalania ceny za konkretną usługę bierze pod uwagę kilka czynników, w tym odległość do pokonania oraz ciężar i ilość przedmiotów do przewiezienia. Jeżeli pojawi się konieczność zniesienia pakunków po schodach, na kwotę wpłynie liczba pięter. Na ww. stronie internetowej można zapoznać się z przykładowymi zleceniami i cenami.

Firmie warto zlecić przewiezienie zakupionych mebli lub sprzętów ze sklepu pod wskazany adres. W ramach prowadzonej działalności oferuje ona utylizację zbędnych rzeczy. Ta usługa stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które zmieniają miejsce zamieszkania. Przeprowadzka z pomocą fachowców zapewniających kompleksową ofertę to dla nich okazja na pozbycie się starych, niepotrzebnych przedmiotów.

Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie zlecenia. Firma realizuje zarówno proste zadania, jak i te, które wymagają zaangażowania dużej ilości ludzi. Zgłaszają się do niej klienci prywatni, jak i przedsiębiorstwa. Można z nią nawiązać kontakt telefoniczny lub poprzez formularz udostępniony na stronie online. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby udać się do niej osobiście w celu omówienia szczegółów zlecenia.

Data dodania: 2021-06-21

Opinie o firmie Lajkonik Przeprowadzki


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

FHU APIS Pitoń Marcin

ul. Pardałówka9

Zakopane

WIĘCEJ