NIP 8952125233
Adres Słoneczna 4
Miejscowość Bielany Wrocławskie
Kod pocztowy 55-040
Telefon 731829829

Opis:

Konopie indyjskie mają długą historię i od wieków fascynują ludzi. W dalekiej przeszłości, zwłaszcza na Wschodzie, stanowiły atrybut władców i bogów. Ich nasiona również dziś są bardzo cenione na rynku, zwłaszcza przez kolekcjonerów. Bez względu na to, czy ktoś jest doświadczonym zbieraczem, czy może dopiero zaczyna tworzyć kolekcję, którą planuje wzbogacać przez kolejne lata, Grow Seed ma swoim klientom do zaoferowania produkty najwyższej jakości wprost od renomowanych producentów.

W asortymencie dostępne są np. nasiona roślinki o piekielnie brzmiącej nazwie, która jest krzyżówką odmian Devil's Kiss i Jack Herer. Dark Devil's Kiss Auto, bo o niej mowa, jest trzecią generacją autokwitniejącą. Przeważającą część swojego genotypu zawdzięcza odmianie Indica. Zagraniczny producent precyzuje, że chodzi tu o rodzaj Autoflowering Indoor i Outdoor. W sprzedaży dostępne są opakowania zawierające 5 i 10 sztuk. Na stronie zamieszczono poglądowe zdjęcie rośliny, jak również dane techniczne, które z pewnością będą stanowiły cenną pomoc dla każdego hodowcy i źródło wiedzy dla wszystkich entuzjastów. Zbieraczy i fitologów -amatorów bez wątpienia zainteresują również dokładne opisy jej właściwości, wykazywanych w warunkach naturalnych. 

Dzięki swoim trzem punktom stacjonarnym, dogodnie usytuowanym w Poznaniu, stolicy Dolnego Śląska i w Warszawie, klienci mają łatwy dostęp do produktów z oferty. Co więcej, zamówienia można składać również w sieci i telefonicznie. Wysyłka następuje już w ciągu 24 h od zakupu, zatem nasiona szybko trafiają do adresata. 

Polski ustawodawca zabrania hodowli konopi z nasion i ich kiełkowania. Ich dystrybucja odbywa się wyłącznie z przeznaczeniem do celów kolekcjonerskich. Sprzedawca nie ponosi w żadnym stopniu odpowiedzialności za wykorzystywanie nasion do jakichkolwiek celów stojących w niezgodzie z aktualnie obowiązującymi na terenie RP przepisami. Konopie włókniste wykorzystywane są w wielu różnych gałęziach przemysłu, mających niebagatelne znaczenie dla globalnej gospodarki, zarówno w krajach rozwiniętych, jak i na obszarach rozwijających się. Wystarczy wspomnieć, że korzysta z nich przemysł chemiczny, włókiennictwo, faktorie celulozowo-papiernicze, kosmetyka, branża farmaceutyczna, budowlana, nasiennicza. Znajdują także zastosowanie w produkcji spożywczej. 

Data dodania: 2022-04-14

Opinie o firmie Ł. Słonik Sp. J.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska30

Szczecin

WIĘCEJ

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

Averto Sp. z o. o.

ul. Śląska32a

Szczecin

WIĘCEJ