NIP
Adres Fabryczna 12
Miejscowość Swarzędz (k. Poznań)
Kod pocztowy 62-020
Telefon 61 81 86 336

Opis:

Plexi to powszechnie stosowane tworzywo sztuczne, wytwarzane  z polimetakrylanu metylu. Materiał ten jest bezbarwny, dość sztywny, a mimo tego plastyczny, co wpływa na łatwość obróbki mechanicznej oraz nadawanie mu pożądanych kształtów. Niektórzy określają go mianem metaplexu, plexiglasu oraz szkła organicznego. Plexi dostępne jest w Poznaniu i można je zamówić na stronie kuczma.pl. Jest to witryna cenionego przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji nośników reklamowych z tego tworzywa. Z jego pracownikami kontaktują się przedstawiciele różnych branż, chcący zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność na rynku.

Materiał otrzymywany jest podczas procesu polimeryzacji rodnikowej, natomiast kształtowanie ma miejsce w trakcie obróbki termoplastycznej. Jego grubość może wynosić nawet 300 milimetrów. Z reguły z plexi tworzy się solidne tablice reklamowe, którym niestraszne są działania czynników atmosferycznych, takich jak opady deszczu czy ujemne temperatury. Taka forma promocji jest znacznie tańsza w porównaniu do reklam emitowanych w mediach tradycyjnych czy kampanii internetowych. Dzięki tablicom można reklamować sklepy odzieżowe, lokale gastronomiczne, warsztaty samochodowe, salony piękności oraz szereg innych działalności.

Odpowiednio zaprojektowana tablica wyróżnia się spośród innych i skutecznie wpływa na odbiorców, którzy są bardziej skłonni do skorzystania z usług firmy lub do zapoznania się z jej ofertą. Nośniki z plexi odznaczają się wyjątkowymi właściwościami, które warto poznać. Przede wszystkim są odporne na silne promieniowanie UV, co oznacza, że z biegiem czasu nie żółkną ani nie blakną. Można je dowolnie kształtować i wystawiać na działanie wysokich temperatur. Plexi to materiał odporny na ściskanie, rozciąganie i pękanie.

Niektórzy podświetlają takie reklamy nowoczesnym oświetleniem LED, które sprawia, że tablice prezentują się zjawiskowo i są widoczne o każdej porze dnia i nocy. Klienci doceniają je za wytrzymałość oraz przepuszczalność światła. Z tego względu plexi sprawdza się też podczas produkcji ekranów dźwiękochłonnych.

Data dodania: 2021-01-20

Opinie o firmie Kuczma.pl - Projekt & Reklama


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ