NIP
Adres V Dzielnicy 6
Miejscowość Krajenka
Kod pocztowy 77-430
Telefon 608 050 337

Opis:

Przełom lata i jesieni to czas, kiedy wiele osób z Polski wyjeżdża do pracy zarobkowej, głównie na zbiory owoców i warzyw do krajów Europy Zachodniej. Sporym problemem dla sezonowych zbieraczy jest transport na miejsce docelowe. Przewoźnicy kursowi rzadko zatrzymują się w małych miejscowościach, poruszając się głównie po trasach szybkiego ruchu i robiąc przystanki jedynie w większych, wskazanych na rozpisce miastach. Pracodawcy też niechętnie odbierają zatrudnione osoby z dworców i dowożą do gospodarstw. Pracownik musi nierzadko już na starcie wykazać się więc zaradnością i, korzystając z dostępnych możliwości, samodzielnie dotrzeć do celu. 

Jeżeli przewidziany jest transport sporej grupy zbieraczy z Polski, mających zagwarantowane zatrudnienie u właścicieli pól uprawnych i sadów znajdujących się od siebie w niedalekiej odległości, dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie w kraju busa wraz z kierowcą i podróż na miejsce właśnie takim środkiem lokomocji. Warto tylko się upewnić, czy lokalny przewoźnik posiada pozwolenie na przejazdy międzynarodowe. Swoje usługi w powyższym zakresie proponuje firma transportowa ogłaszająca się na stronie internetowej krajan.info.pl. Jej kadra zaprasza do kontaktu osoby poszukujące realizatora dysponującego flotą pozwalającą na bezpieczny i komfortowy przewóz osób poza granice kraju. 

Firma prowadzi wypożyczalnię autobusów i busów. Działa w Wałczu, Pile i Złotowie, ale przyjmuje również zamówienia od osób spoza województwa zachodniopomorskiego. Jej kadra podejmuje się przewozów na terenie Polski i zagranicy. Posiada wszystkie niezbędne upoważnienia do transportu zorganizowanego. Każdy pojazd jest na bieżąco serwisowany, przechodzi też obowiązkowe, coroczne badania techniczne w renomowanych stacjach kontroli pojazdów.

Pracownicy firmy to pion administracyjno-logistyczny oraz kierowcy. Ci drudzy legitymują się wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz odpowiednimi kwalifikacjami. Priorytetem dla przewoźnika jest bezpieczeństwo i komfort pasażerów, dlatego zawsze ustala się trasy, aby nie generowały one zbędnych przestojów lub problemów technicznych wynikających z dziurawej nawierzchni. Usługa przewozowa jest każdorazowo rozliczana indywidualnie, w zależności od rodzaju wynajętego pojazdu oraz ilości przejechanych nim kilometrów do miejsca docelowego. 

Data dodania: 2022-10-18

Opinie o firmie Krajan


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ