NIP 844-114-36-26
Adres Rospuda 10
Miejscowość Rospuda
Kod pocztowy 16-424
Telefon 517 966 385

Opis:

Dzięki profesjonalizacji specjalistycznych serwisów i dostępie do innowacyjnych narzędzi regeneracje studni głębinowych są chętnie wybieraną usługą, która przynosi wymierne efekty. Żywotność instalacji jest znacznie przedłużona, gdy powierza się kompleksowe działania ekspertom, na przykład firmie Kolmat, niezwykle doświadczonej w świadczeniu tego typu usług.

Aby mówić o pełnej, skutecznej regeneracji studni, trzeba zrealizować kilka kroków. We wszystkich może pomóc wspomniana firma. Oto etapy wymagające profesjonalizmu, precyzji i kompleksowego podejścia.

Na początku warto podkreślić znaczenie badań pomiarowych i studium dostępnej dokumentacji. Wbrew pozorom, studnie głębinowe mogą znacznie różnić się pod względem wykonania, a także czynników wpływających na obniżenie ich efektywności.

Do oceny stanu technicznego poprzedzającego ewentualną regenerację służy specjalna kamera, którą wpuszcza się do środka, by zebrać obraz. Cyfrowy zapis to jedno, a drugie – jego właściwa interpretacja.

Do samej regeneracji używa się rozmaitych metod – mechanicznych, hydromechanicznych, ultradźwiękowych, pneumoimpulsowych, chemicznych czy zintegrowanych. Rozwój technologiczny wpłynął na znaczne poszerzenie dostępnych możliwości. Celem renowacji studni jest przede wszystkim usunięcie zalegających i pływających osadów, które z jednej strony uniemożliwiają prawidłowe działanie filtra, a z drugiej psują parametry pozyskiwanej wody. Skupienie się na filtrze nie wystarczy, trzeba jeszcze pozbyć się pozostałości zalegających w całej studni.

Firma Kolmat.pl zaprasza do współpracy również w ramach konsultacji dotyczących wykorzystywania studni głębinowych. Zdecydowanie warto dzielić się specjalistyczną wiedzą na temat badań, pomiarów, technologii oraz czynności, które wydłużają żywotność studni.

Jeśli stan techniczny jest zbyt kiepski, aby opłacało się przeprowadzać regenerację, zawsze można przemyśleć założenie nowej studni. Na szczęście różnorodność skutecznych metod pozwala walczyć nawet z problematycznym, twardym osadem oraz ekstremalnie niską wydajnością studni.

Data dodania: 2019-01-27

Opinie o firmie Kolmat


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Master Dawid Kaczyński

ul. Brajczewo Sierzputy6

Zambrów

WIĘCEJ

Technik CNC

ul. Polna8

Augustów

WIĘCEJ

LM ROBOTIX

ul. Konwaliowa7

Białystok

WIĘCEJ