NIP
Adres Polna 9
Miejscowość Dąbrówka
Kod pocztowy 62-070
Telefon 662801818

Opis:

Wybór odpowiedniej do danego zastosowania metody druku to tylko połowa sukcesu w przypadku zakładów przemysłowych chcących rozszerzyć swoją działalność o drukowanie, na przykład opakowań dla swych wyrobów. Trzeba jeszcze kupić dobre urządzenia oraz materiały eksploatacyjne do nich, a produkty dostępne na rynku znacznie się od siebie różnią - zastosowaniem i jakością. Jak wybrać te najlepsze?

Tampodruk to uniwersalna metoda nanoszenia nadruków na różne powierzchnie, jest zatem wybierana przez podmioty z różnych branż przemysłowych chętnie. Farby do tampodruku nie zawsze jednak są w pełni uniwersalne, co trzeba mieć na uwadze, dobierając je do swojego zakładu. Ułatwieniem jest, kiedy drukuje się na niewielkiej ilości rodzajów materiałów, kiedy zaś korzysta się na przykład z metalu, szkła, papieru, kartonu itp., trzeba wybrać odpowiednio uniwersalne rozwiązania. Niemające wiedzy na ten temat podmioty mogą zgłosić się do firmy KELLER poligrafia dla przemysłu, która prowadzi działalność polegającą na sprzedaży takich artykułów, ale też doradztwie w kwestii ich doboru. Skorzystanie z tej oferty pozwala zyskać pewność, że wybierze się najlepsze produkty, zapewniające oczekiwany efekt. By zagwarantować klientom, że polecane im farby sprawdzą się w danym zastosowaniu, czyli przede wszystkim pozwolą uzyskać wyraźny druk, przedsiębiorstwo wykonuje ich testy na dostarczonych przez klientów materiałach. Wówczas kupujący może zdecydować, czy dany rezultat go satysfakcjonuje, czy też woli poszukać lepszego rozwiązania. Ponieważ zaś sprzedawca stawia na materiały najlepszych producentów, zwykle wybór farb do tampodruku jest satysfakcjonujący.

Mają one też wiele innych zalet prócz tego, że pozwalają nanosić grafiki, oznaczenia czy tekst na bardzo różne materiały. Odznaczają się między innymi wydajnością oraz długą żywotnością. Są też tworzone w taki sposób, by korzystanie z nich było wygodne, co zapewnia sprawną pracę. Firma ze swej strony zapewnia też atrakcyjne dla klientów ceny produktów.

Data dodania: 2023-11-02

Opinie o firmie Keller poligrafia dla przemysłu Sp. z o.o. Sp. K.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ