NIP 5471951476
Adres Podkępie 4
Miejscowość Bestwina
Kod pocztowy 43-512
Telefon + 48 32 7241564

Opis:

Stal, aluminium czy inne metale kolorowe można obrabiać różnymi metodami. To jednak, jaką metodę najlepiej wybrać, w dużej mierze zależy od tego, jaki efekt jest oczekiwany. Jedną z najnowocześniejszych i ostatnio bardzo popularnych metod stosowanych w przemyśle jest wycinanie i cięcie laserowe. Mieszkańcom województwa śląskiego takie usługi oferuje rekomendowana firma. Metoda laserowego cięcia metali różni się od tradycyjnej metody obróbki skrawaniem tym, że cięcie laserem odbywa się z dużą precyzją i znacznie przewyższa inne metody obróbki. Cięte elementy posiadają czyste i prostopadłe krawędzie o bardzo małych nierównościach powierzchni. W efekcie takiej obróbki otrzymuje się gotowe elementy, które nie wymagają już dalszej obróbki wykończeniowej.

Na stronie mzlaser.pl można zapoznać się z ofertę rekomendowanej firmy. Poleca ona cięcie laserem CO2 powierzchni roboczych o zakresie 1500 x 3000 mm, m.in. plexi, drewna czy płyt MDF. W katalogu jest też cięcie arkuszy blach ze stali węglowej o grubości 12 mm i ze stali nierdzewnej o grubości 5 mm, a także cięcie profili o różnych średnicach.

Inną metodą obróbki laserowej jest cięcie laserem światłowodowym, m.in. o zakresie pola roboczego 1500 x 3000 mm. To absolutnie najwyższa technologia wycinania dowolnych kształtów z blach, rur i profili ze stali nierdzewnej, węglowej i metali kolorowych. Dużą zaletą cięcia w tej technologii jest możliwość uzyskania powtarzalności wycinanych detali i możliwość wycinania bardzo małych otworów w grubych blachach.

Oprócz zaprezentowanych metod cięcia w stali węglowej, nierdzewnej i aluminium, rekomendowana firma poleca też cięcie plazmą i cięcie palnikiem. Są to metody obróbki, które znajdują równie duże zastosowanie w przemyśle, jak cięcie laserem. W ofercie jest też cięcie plazmowe o dużym zakresie grubości cięcia, m.in.:

  • do 40 mm grubości w stali węglowej
  • do 25 mm grubości w stali nierdzewnej
  • do 20 mm grubości w aluminium.

Jeśli zaś kogoś interesuje cięcie palnikiem stali o powierzchni roboczej 1500 x 3000 mm do grubości 100 mm, rekomendowana firma również chętnie podejmie się takiej usługi. Zaprasza ona do współpracy zarówno małych przedsiębiorców, jak i duże firmy.

Data dodania: 2019-06-21

Opinie o firmie KDME Maciej Zaremba


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Konrad Mościński

ul. Jana Kiepury25

Sosnowiec

WIĘCEJ

Foto Kreatywni

ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny3

Częstochowa

WIĘCEJ

SiApre

ul. Oświecenia4

Dąbrowa Górnicza

WIĘCEJ