NIP 5591957777
Adres Dworcowa 100
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85-010
Telefon +48 882 455 020

Opis:

Poprzez alimenty należy rozumieć konieczność dostarczania środków pieniężnych osobie uprawnionej. Podmiotami zobowiązanymi do ich wypłacania są krewni znajdujący się w linii prostej, tacy jak rodzice lub dziadkowie. Ponadto obowiązek alimentacyjny dotyczy małżonków lub byłych małżonków, macoch i pasierbów. Żądanie zapłaty na pokrycie niezbędnych kosztów utrzymania zostało uregulowane w taki sposób, by z prawa tego można było skorzystać szybko i jednocześnie skutecznie. Innymi słowy, osoby, jakim przysługuje omawiana należność, mogą liczyć na regularną zapłatę zawsze wtedy, gdy ich potrzeby zostały odpowiednio uzasadnione.

Jednak zanim dana osoba wystąpi z tego typu żądaniami, może skorzystać ze wsparcia doświadczonego adwokata. Alimenty w Bydgoszczy to kwestie, jakimi zajmuje się specjalista, do którego numery kontaktowe znajdują się na stronie mecenas-pacewicz.pl. Jest to witryna internetowa kancelarii oferującej kompleksową pomoc wszystkim klientom, którzy jej potrzebują. Usługi, o jakich mowa, dają możliwość przyspieszenia sprawy poprzez poprawne wypełnianie wniosków oraz złożenie ich u odpowiednich organów. Istnieje kilka powodów, dla których można zdecydować  się na powyższą współpracę, a jedną z nich jest komfort psychiczny. Warto pamiętać, że spotkania w sądzie bywają stresujące, dlatego obecność radców prawnych bywa nieoceniona.

Specjaliści zadbają o zebranie wszelkich niezbędnych dowodów uzasadniających potrzeby klienta oraz wykazujących możliwości zarobkowe pozwanego. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by dana osoba dochodziła swoich roszczeń samodzielnie, jednak trzeba podkreślić, że wsparcie prawnika wiąże się z licznymi korzyściami. Przede wszystkim ma on duże doświadczenie w branży, co pomaga sprecyzować żądania, które zostaną umieszczone w pozwie. Dopilnowuje on wszystkich kwestii formalnych i sprawdza, czy dokumenty są wolne od błędów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, dzięki czemu chętnie odpowiada na pytania swoich klientów i rozwiewa ich wątpliwości.

Data dodania: 2020-07-25
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Amer Event

ul. Szymborska53

Inowrocław

WIĘCEJ

SEDYMENT

ul. Elgiszewo k/Torunia1

Ciechocin

WIĘCEJ

Amber Store

ul. Główna16

Malbork

WIĘCEJ