NIP 1132785145
Adres Grochowska 217
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-077
Telefon 22 870 66 46

Opis:

Zgodnie z przepisami prawnymi każdy rodzic jest zobowiązany do zapewnienia dzieciom środków na wychowanie oraz utrzymanie. Sprawy tego typu komplikują się u par biorących udział w procesach rozwodowych, podczas których ustalana jest wysokość alimentów. Są to świadczenia przysługujące dzieciom, które nie są w stanie utrzymywać się same. Umożliwiają pokrywanie kosztów nauki, leczenia, zakupu ubrań i nie tylko. Kwota alimentów ustalana jest indywidualnie, ponieważ zależy od możliwości finansowych jednego z rodziców.

Niestety kwestie tego typu niejednokrotnie generują konflikty, przez co część osób nawiązuje współpracę z kancelariami specjalizującymi się w prawie rodzinnym. Ich przedstawiciele uczestniczą w sprawach związanych z obniżaniem, podwyższaniem lub uchylaniem alimentów i dążą do uzyskania satysfakcjonującego wyroku w imieniu klienta. Kontaktują się z nimi osoby chcące zwiększyć kwotę oraz oskarżyć byłego partnera o niewypłacanie świadczeń. Ich wysokość może wynosić kilkaset, a niekiedy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Do łożenia na dziecko są zobowiązani nie tylko rodzice, ale też niektórzy krewni w linii prostej, co oznacza, że obowiązek ten może spoczywać na barkach dziadków, a w rzadszych przypadkach rodzeństwa.

Zainteresowani pomocą prawną zapoznają się z ofertą dostępną na stronie noriet.pl. Witryna należy do kancelarii współpracującej z mieszkańcami Warszawy. Adwokat zajmujący się alimentami bierze na siebie formalności, dzięki czemu klienci nie muszą wypełniać dokumentów na własną rękę. Korzystają oni z konsultacji, podczas których dowiadują się, jak wyglądają rozprawy sądowe oraz ile trwają. Prawnicy wyjaśniają też, w jakich sytuacjach nie trzeba płacić alimentów oraz na jaką kwotę mogą liczyć klienci.

Data dodania: 2023-03-23

Opinie o firmie Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ