NIP
Adres Al.Kościuszki 71
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90-436
Telefon 6364000

Opis:

Od lat kancelaria prawna ze strony meritumodszkodowania.pl pomaga klientom w dochodzeniu odszkodowań z różnego tytułu. Wszyscy zatrudnieni w niej specjaliści to prawnicy, aplikanci, adwokaci i radcy prawni doskonale znający prawo cywilne, którego częścią jest prawo odszkodowawcze. Każda osoba pokrzywdzona z Katowic pragnąca dochodzić odszkodowania znajdzie tutaj pomoc. Zostanie uważnie wysłuchana i potraktowana indywidualnie, ponieważ każda sprawa jest nieco inna.

Bez względu na to, czy dany klient ubiega się o odszkodowanie z polisy OC sprawcy z tytułu uszkodzenia samochodu, doznania uszczerbku na zdrowiu w wypadku przy pracy, śmierci osoby bliskiej czy błędu medycznego, każdy uzyska tutaj pomoc. Kancelaria podejmuje się zarówno negocjacji z ubezpieczycielami, jak i reprezentowania klienta przed urzędami i sądami. Są to usługi kompleksowe, co oznacza, że wszystko załatwiane jest przez prawników, począwszy od zgłoszenia szkody, poprzez postępowanie likwidacyjne, aż po ewentualne postępowanie przed sądami różnych instancji.

Klienci nie muszą się obawiać wysokich kosztów postępowania i wysokości wynagrodzenia za prowadzone sprawy, ponieważ kancelaria nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Przyjmując sprawę, prawnicy zakładają wygraną, a zapłatą za wykonaną pracę jest prowizja od kwoty odszkodowania, jaką uda się wywalczyć. Oczywiste jest, że będą się oni starać, aby była ona jak najwyższa. Nawet gdyby nie udałoby się wygrać sprawy, klient i tak nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

Kadra kancelarii to osoby specjalizujące się w prawie cywilnym i w odszkodowaniach, zatem zgłaszając się tu, klient może mieć pewność, że będzie w dobrych rękach. Poza odszkodowaniami kancelaria podejmuje się także spraw dotyczących uzyskania zadośćuczynienia za cierpienia doznane po wypadku, jak również za krzywdy osób, które ucierpiały na przykład z powodu śmierci osoby ginącej w wypadku. Należy także wiedzieć, że prawnicy zrobią wszystko, aby klient otrzymał odszkodowanie::

  • nawet po dłuższym czasie od wypadku,
  • jeśli sprawca nie został ustalony,
  • jeżeli nie miał ważnego OC.
Data dodania: 2021-02-01

Opinie o firmie Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Maciej Pol

ul. Jana Kilińskiego7B

Łęczyca

WIĘCEJ

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

ul. Jana Onufrego Zagłoby18

Łódź

WIĘCEJ

SANKRA

ul. Ogrodowa72

Łódź

WIĘCEJ