NIP 6661946786
Adres Wierzbowa 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-853
Telefon

Opis:

Notariusz to osoba zaufania publicznego, która ma wiedzę i odpowiednie uprawnienia do wykonywania czynności notarialnych. 

Każda czynność notarialna, która została wykonana przez niego zgodnie z obowiązującym obecnie prawem, ma moc dokumentu urzędowego. Ważne, aby notariusz podczas wykonywania swoich obowiązków czuwał nad tym, żeby sprawy każdej ze stron postępowania, której dotyczą czynności notarialne, były zabezpieczone w sposób, który nie będzie powodował dla żadnego z klientów skutków prawnych.

Warto zatem znaleźć osobę rzetelną i kompetentną, która ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie.  W Poznaniu istnieje wiele takich miejsc. Jednym z nich jest biuro prowadzone przez Panią Martę Szafrańską, absolwentkę Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. 

Kancelaria Notarialna Pani Marty (notariuszszafranska.pl) działa w samym sercu Poznania — na Starym Mieście, przy ul. Wierzbowej. Choć godziny pracy biura są stałe — poniedziałek — piątek od 8:30 do 16:30, to pracownicy są w stanie dostosować się do potrzeb klienta. Notariusz z Poznania w sobotę? Owszem! Pracownicy kancelarii mogą, po wcześniejszym umówieniu terminu, spotkać się z klientem również w tym dniu, jeżeli ten nie jest w stanie dojechać do Kancelarii w tygodniu. 

Wspomniana wyżej praktyka pozwala zadbać o każdego klienta, potrzebującego porady czy usługi notarialnej. A jeśli o tę drugą chodzi, warto wiedzieć, że Kancelaria Pani Marty działa zgodnie z art. 79 ustawy w dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie, w myśl której dokonuje takich czynności notarialnych, jak:

  • sporządzenie aktów notarialnych,
  • spisywanie protokołów,
  •  doręczanie oświadczeń
  • sporządzanie protestów weksli i czeków,
  • sporządzanie wpisów, odpisów oraz wyciągów dokumentów,
  • przechowywanie pieniędzy, papierów wartościowych oraz dokumentów i nośników danych.

Powyższe są tylko niektórymi czynnościami notarialnymi, które w myśl ustawy wykonuje wspomniany notariusz z Poznania. Chcąc skorzystać z jego usług, należy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami zawartymi na stronie notariuszszafranska.pl.

Data dodania: 2018-11-27
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ