NIP 6932114142
Adres Piłsudskiego 18
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-033
Telefon 512 121 253

Opis:

Zdarza się, że decyzja o rozwodzie jest podejmowana wspólnie, a byli partnerzy potrafią dojść do porozumienia w kwestii podziału majątku i opieki nad dziećmi. Wtedy cała sprawa rozwodowa powinna być szybka i mało stresująca dla obu stron. Niestety są to dosyć rzadkie sytuacje, ponieważ zdecydowanie częściej rozwód to czasochłonna i męcząca walka pomiędzy skłóconymi małżonkami. Obecnie zdecydowana większość osób decyduje się na współpracę z kancelarią prawną, aby móc liczyć na wsparcie na każdym etapie prowadzonej sprawy.

Na stronie kancelariarostocki.pl można zapoznać się z usługami świadczonymi przez kancelarię prawną zlokalizowaną we Wrocławiu, dla której rozwód i tym samym prawo rodzinno-opiekuńcze stanowi główną specjalizację działalności. Adwokat podczas konsultacji zapoznaje się z określonym przypadkiem i proponuje korzystne rozwiązania. W niektórych sytuacjach może zaproponować złożenie pozwu rozwodowego z orzeczeniem o winie, dzięki czemu klient ma możliwość uzyskania znacznie większych korzyści, w tym m.in. przyznania alimentów (poza świadczeniami na dzieci). Prawnik sporządza wszystkie wymagane dokumenty — ich poprawne wypełnienie jest kluczowe dla przyspieszenia całej rozprawy. Niestety w razie jakichkolwiek błędów czy braków, klient będzie wzywany do wyjaśnienia sprawy, a rozprawa zostanie przesunięta na inny termin.

Przedstawiciel wrocławskiej kancelarii uczestniczy również w samym procesie sądowym i przygotowuje reprezentowaną stronę na pytania, które mogą zostać zadane przez sędziego i drugiego adwokata. Prawnik bierze także udział w organizowanych mediacjach pozasądowych z drugą ze stron. Podczas spotkania może dojść do ugody, która należy spisać i potwierdzić podpisami wszystkich obecnych osób.

Data dodania: 2022-10-19
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ