NIP 6572740072
Adres Pankiewicza 1
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-696
Telefon 22 243 48 37

Opis:

Wszyscy, którzy potrzebują skorzystać z usług prawnika, chcą znaleźć tego najlepszego, który poprowadzi  sprawę jak najbardziej profesjonalnie. Ważne jest doświadczenie prawnika oraz jego skuteczność w podobnych sprawach. Każdy jest inny, posiada różne doświadczenie, specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa oraz ma różne style postępowania na sali sądowej i z różnym skutkiem walczy o prawa swoich klientów. Jak więc wybrać dobrego prawnika, który skutecznie i szybko rozwiąże i poprowadzi naszą sprawę? Przed decyzją warto umówić się na spotkanie w kancelarii i zadać wszystkie nurtujące pytania, na które adwokat powinien odpowiedzieć w sposób wyczerpujący i zrozumiały.

Głównymi zadaniami należącymi do prawników jest obsługa prawna, która obejmuje:

  • udzielanie porad prawnych,
  • sporządzanie oraz opiniowanie pism i umów,
  • reprezentowanie klientów przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami na terenie kraju.

Prawnik w Warszawie na Śródmieściu – Adwokat Karolina Karlińska-Markiewicz cechuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta i jego sprawy. Fachowo i rzeczowo dzieli się posiadaną przez siebie wiedzą.

Wybierając prawnika, musimy zwracać uwagę na to, aby zadania realizował z najwyższą starannością, dostarczał konkretne i praktyczne rozwiązania, które zapewnią satysfakcje i zadowolenie. Ważne jest także to, aby prawnik był dyspozycyjny. Łatwy i stały kontakt z klientem pozwala na świadczenie usług na wysokim poziomie.

Na stronie internetowej kancelarii adwokatkkm.pl można przeczytać, czego dokładnie dotyczy obsługa prawna osób indywidualnych, a także klientów biznesowych.

Zastanawiasz się, jakie cechy powinien posiadać idealny prawnik?

  • Powinien być kompetentny w swojej dziedzinie – musi więc posiadać specjalizację. Zwracaj uwagę na prawników, którzy znają się na każdej gałęzi prawa. Nie ma ludzi, którzy znają się na wszystkim, a prawnik, który twierdzi, że jest w stanie poprowadzić każdą sprawę, nie jest godny zaufania.
  • Profesjonalizm – kolejna podstawowa cecha dobrego prawnika.
  • Dyskrecja – wszystkie informacje, które wyjawia klient adwokatowi zostają między nimi i to klient decyduje, które z nich mogą być ujawnione.
  • Lojalność – prawnik powinien chcieć dobra swojego klienta i powinien wykorzystać wszystkie przysługujące mu środki prawne, aby poprowadzić sprawę jak najlepiej.

 

Data dodania: 2019-01-11

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ