NIP 7861619762
Adres Paderewskiego 6
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-770
Telefon 604 189 269

Opis:

Przepisy prawa są często zmieniane i aktualizowane. Zdarza się, że regulacje, które były obwiązujące jeszcze niedawno, dziś są już przestarzałe. Osoby, które na co dzień nie zajmują się tego typu zagadnieniami w obliczu problemów z prawem mogą czuć się zagubione. Kancelaria prawna w Poznaniu zajmuje się m.in. interpretacją obowiązujących przepisów oraz analizą sytuacji klienta w ich kontekście. 

Zadania kancelarii prawnej

Usługi doradcze, reprezentacja klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej, pomoc w negocjacjach biznesowych i procesach mediacji - to główne zadania prawników. Kancelaria prawna w Poznaniu specjalizuje się w różnorodnych dziedzinach prawa – od cywilnych, przez gospodarcze, po sprawy karne. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. W obu tych przypadkach konieczna jest wstępna analiza sprawy oraz dostosowanie działań do specyfiki sytuacji oraz możliwości prawnych. Współpraca z kancelarią prawną zaczyna się zazwyczaj od konsultacji, podczas której omawiane są szczegóły sprawy, potencjalne strategie działania oraz aspekty finansowe.

Obowiązki prawnika względem klienta z zarzutami karnymi 

Współpraca z kancelarią prawną w sprawach karnych koncentruje się na świadczeniu wsparcia prawnego i reprezentacji klienta na każdym etapie postępowania. Do kancelarii można się zgłosić już w momencie postawienia zarzutów. Prawnicy reprezentują klienta w czasie całego procesu sądowego oraz ewentualnej apelacji. Adwokaci specjalizujący się w prawie karnym zapewniają doradztwo, przygotowują obronę, reprezentują klienta przed organami ścigania oraz sądem. Warto podkreślić, że zarzuty mogą dotyczyć przestępstwa lub wykroczenia.

Sprawy związane z prawem rodzinnym

Coraz częściej zdarza się, że do kancelarii prawnej trafiają klienci, którzy chcą wystąpić na drogę sądową z tytułu rozwodu lub nieuregulowanej kwestii alimentacyjnej. Sprawy związane z prawem rodzinnym to też kwestie dotyczące opieki nad dziećmi i podziału majątku. Adwokaci specjalizujący się w prawie rodzinnym pomagają w formułowaniu wniosków, doradzają w sprawach opieki i władzy rodzicielskiej, a także organizują mediacje rodzinne.

Data dodania: 2024-01-27

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ