NIP 6951361083
Adres Adama Mickiewicza 1a
Miejscowość Legnica
Kod pocztowy 59-220
Telefon 603121704

Opis:

Ze stałej obsługi prawnej świadczonej przez kancelarie korzystają przedsiębiorcy chcący uchronić się przed popełnianiem błędów wiążących się ze stratami finansowymi. Przydaje się ona na różnych etapach prowadzenia firmy, niezależnie od jej wielkości czy branży. Zainteresowani mogą liczyć na wsparcie w przypadku ogłaszania upadłości oraz w wypełnianiu niezbędnych dokumentów. Specjaliści uczestniczą w negocjacjach z kontrahentami i starają się wypracować jak najlepsze rozwiązanie, a niekiedy też reprezentują klientów podczas postępowań sądowych. Stała obsługa prawna daje dostęp do prawników orientujących się w rozmaitych dziedzinach, którzy są zaznajomieni z przedsiębiorstwem, dzięki czemu gwarantują szybką pomoc.

Usługi proponowane przez kancelarie optymalizują koszty i zwiększają konkurencyjność na rynku. Są one świadczone telefonicznie, stacjonarnie lub za pośrednictwem internetu, dzięki czemu każdorazowe udawanie się do siedziby firmy nie jest konieczne. Prawnicy wspierają zainteresowanych w zakładaniu spółek akcyjnych, komandytowych oraz z ograniczoną odpowiedzialnością i tłumaczą, jakie formalności należy dopełnić. Te i wiele innych usług świadczy przedsiębiorstwo udostępniające ofertę pod adresem adwokatmichalski.com.

Zatrudnieni w nim adwokaci pomagają mieszkańcom Polkowic i pobliskich miejscowości. Zwracają oni uwagę na niekorzystne zapisy znajdujące się w umowach, przygotowują szablony dokumentów, tworzą statury i regulaminy publikowane na stronach internetowych oraz wspierają w sytuacjach konfliktowych. Ponadto nie są im obce kwestie dotyczące finansowania, co oznacza, że zajmują się umowami inwestycyjnymi. Wszystko to sprawia, że prowadzenie biznesu staje się prostsze, a klienci zyskują czas na inne obowiązki.

Data dodania: 2022-06-16
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ