NIP 8971627510
Adres Zaściankowa 4
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 51-501
Telefon +48 513 101 601

Opis:

Podczas urządzania łazienki należy dokładnie analizować zarówno czynniki wpływające na estetykę pomieszczenia, jak i zagadnienia związane ze sferą funkcjonalną przestrzeni. Właściciele nieruchomości powinni o tym pamiętać i zatroszczyć się o to, aby starannie dobrać wyposażenie. Wygoda korzystania z łazienki jest tutaj bardzo ważna, dlatego też dobrze jest pomyśleć o tym, ile miejsca potrzebuje się do wykonywania poszczególnych czynności w pomieszczeniu. Istotnym aspektem jest tutaj z pewnością umiejętne dopasowanie blatu do aranżacji. Warto określić, jaka jego powierzchnia jest pożądana w danym przypadku, a także jakie ma się preferencje dotyczące kolorystyki, czy też materiału, z którego wykonany jest wspomniany element wyposażenia. W wielu przypadkach świetnie sprawdzić się może blat marmurowy do łazienki, który jest praktycznym, a jednocześnie bardzo eleganckim rozwiązaniem.

Podmiot o nazwie MODECO STONE specjalizuje się w branży wyposażenia przestrzeni i ma do zaoferowania swoim klientom wysokiej jakości elementy przeznaczone do wykończenia wnętrz. Firma służy wsparciem właścicielom nieruchomości, którzy chcą ładnie i praktycznie urządzić pomieszczenia takie jak:

  • kuchnia
  • łazienka

Zaangażowanie przedsiębiorstwa do współpracy może się okazać bardzo wygodnym i przydatnym rozwiązaniem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla osób zajmujących się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Podmiot znajduje się na terenie Wrocławia i może wiele zaproponować osobom zainteresowanym. Firma wykonuje czynności związane z projektowaniem elementów wyposażenia i ich montażem, a także obróbką kamienia. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje posadzki, schody, blaty kuchenne, elewacje wentylowane, blaty łazienkowe i parapety. Podmiot ma do zaproponowania wyroby z konglomeratu, granitu, onyksu, kwarcytu, marmuru, a także spieków kwarcowych. Klienci firmy mogą tu liczyć na kompleksowe wsparcie, profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, rozbudowane spektrum dostępnych możliwości, bardzo atrakcyjne ceny, fachową pomoc, wysoką jakość obsługi, a także na indywidualne podejście do preferencji i potrzeb właścicieli nieruchomości. Z pewnością warto się dokładnie zapoznać z działalnością prowadzoną przez przedsiębiorstwo i przeanalizować swoje oczekiwania w sferze wyposażenia obiektu.

Data dodania: 2023-06-26

Opinie o firmie kamien.pl MODECO STONE sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ