NIP 898-143-21-79
Adres Słoneczna 8
Miejscowość Pęgów
Kod pocztowy 55-120
Telefon +48 605 324 103

Opis:

Transport drobnicy w zakładzie produkcyjnym może powodować sporo niedogodności. Konieczne jest przede wszystkim ustalenie optymalnej trasy przejazdu, aby nie kolidowała ona z przewozem artykułów wielkogabarytowych. W wielu firmach tego typu koordynacja jest kluczowa, aby zachować efektywność produkcji i zapobiec kosztownym przestojom. W celu zapewnienia sprawnego przepływu nierzadko stosuje się transport nadziemny. Sprzętem, który jest często wykorzystywany do tego typu pracy, są odpowiednio rozmieszczone suwnice pomostowe. Stosuje się je jako metodę przeniesienia zabezpieczonej przed wypadnięciem drobnicy (spakowanej w worki materiałowe lub innego rodzaju transportery). Takie rozwiązanie jest wydajne i szybkie. Można je zastosować zarówno wewnątrz hali produkcyjnej, jak i na otwartej przestrzeni. Nie wymaga też obstawienia go przez wielu pracowników. Zazwyczaj wystarcza jeden koordynator odpowiedzialny za nałożenie ładunku i jeden przy odbiorze.

Dostawcą, który proponuje wykonanie personalizowanego projektu suwnic oraz jego wykonanie, jest firma Jerzy Nahotko PROJEKT. Korzystając z przedstawionej na stronie internetowej oferty, klient może zlecić realizację uwzględniającą profil oraz szczególne potrzeby prowadzonej przez niego działalności. Biorąc pod uwagę stopień wykorzystania suwnic w codziennej pracy większości przedsiębiorstw produkcyjnych, tego typu opcja jest naprawdę atrakcyjna i pozwala na znaczne przyspieszenie pracy, a tym samym zwiększenie efektywności, co przekłada się na dalszą korzyść w postaci osiąganych zysków. Wybór powyższego dostawcy jest więc dobrze przemyślaną inwestycją w rozwój firmy.

Suwnice, jakie projektują i wykonują od podstaw pracownicy realizatora, to konstrukcje wykonane z wysokiej jakości tworzywa odpornego na takie czynniki, jak wysoka i niska temperatura, wilgoć czy nawet niektóre substancje i związki chemiczne. Pozwala to na bezproblemowe użytkowanie tego rodzaju maszyn przy niemal każdej produkcji, począwszy od artykułów spożywczych, poprzez kosmetyki i środki czystości, a zakończywszy na elementach wykorzystywanych w szeroko rozumianej mechanice.

Wartością, którą klient może dobrać do indywidualnych potrzeb swojego zakładu, jest tonaż suwnicy. Obecnie taki sprzęt może unieść ciężar będący równowartością nawet kilkunastu ton.

Data dodania: 2022-04-26
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie JN Projekt


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ