NIP 7981481355
Adres Żeromskiego 6
Miejscowość Białobrzegi
Kod pocztowy 26-800
Telefon 603121130

Opis:

Kompleksowe rozwiązania z zakresu usług TSL (Transport – Spedycja – Logistyka) świadczy firma Jarosz Transport Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Białobrzegach. Ta spółka prawa handlowego działa nieprzerwanie od 1997 roku i dysponuje wszystkimi niezbędnymi pozwoleniami i licencjami, które uprawniają do szeroko rozumianej obsługi przewozowo-logistycznej towarów. Misją tego przedsiębiorstwa jest dostarczanie najwyższej jakości usług w obszarze TSL i oferowanie najwyższych standardów obsługi.

Firma oferuje usługi transportowe w Łodzi w ramach transportu częściowego i całopojazdowego typu FTL (Full Truck Load). Przewóz jest wykonywany przy użyciu nowoczesnych:

  • ciągników siodłowych uznanej w świecie motoryzacyjnym marki MAN,
  • naczep i przyczep SCHMITZ o ładowności do 24 ton z możliwością załadunku towarów bokiem lub górą.

Wśród najważniejszych atutów tej firmy transportowej należy zaliczyć:

  • terminowość – każdy załadowany towar jest dostarczany na czas i we wskazane miejsce zgodnie ze zleceniem,
  • bezpieczeństwo transportu – który zapewnia zespół kierowców z wieloletnim doświadczeniem na trasach krajowych i międzynarodowych
  • kompleksowość usług – zlecenia realizowane są w opcji door - to - door,
  • przyjazność środowiskową – usługi transportowe odbywają się przy wykorzystaniu nowoczesnej floty pojazdów, spełniających rygorystyczne unijne normy emisji spalin Euro 6.

W całościowym zarządzaniu łańcuchem dostaw kluczową rolę odgrywa własna spedycja, która obsługuje zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy. Doświadczeni spedytorzy w procesie realizacji zleceń wykorzystują innowacyjne oprogramowanie teleinformatyczne (m.in. Telematics, TomTom, FireTms), które umożliwiają skuteczne planowanie tras przewozu oraz zapewniają całościowy monitoring nad przebiegiem realizacji zlecenia.

Wszystkim klientom z Łodzi i okolic białobrzeska firma transportowa oferuje transport ładunków zarówno w ruchu krajowym, jak i międzynarodowym. Głównymi kierunkami przewozowymi są trasy na obszarze krajów Unii Europejskiej (m.in.: Belgii, Niemiec, Francji, Holandii, Hiszpanii i Portugalii).

Data dodania: 2020-12-11
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie "JAROSZ TRANSPORT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ