NIP 778 110 94 44
Adres Gnieźnieńska 11
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-015
Telefon 668 199 781

Opis:

Elektryk to specjalista oferujący szeroki zakres usług, na który  składa się projektowanie sieci elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, instalowanie różnego rodzaju maszyn, wykonywanie okresowych przeglądów, konserwowanie poszczególnych elementów, naprawa linii napowietrznych czy wykonywanie pomiarów po zakończonym montażu instalacji. Tego typu prace wymagają wiedzy i doświadczenia, dlatego jego wybór powinien być dokładnie przemyślany. Wszystkie osoby poszukujące numerów kontaktowych do sprawdzonych specjalistów, mogą wejść na stronę it-bud.com. Jest to adres internetowy przedsiębiorstwa montującego instalacje elektryczne w Poznaniu.

Zatrudnieni w tej firmie elektrycy zajmują się:

  • podłączaniem urządzeń elektrycznych, takich jak oświetlenie,
  • czuwaniem nad właściwą ich pracą,
  • przezwajaniem silników elektrycznych,
  • elektromechaniką samochodową,
  • konserwacją sprzętów znajdujących się w gospodarstwach domowych.

Część z nich nadzoruje także proces wytwarzania i przesyłania energii oraz prowadzi dokumentację techniczną.

Specjaliści ci wykonują swoje obowiązki wszędzie tam, gdzie osoby mają do czynienia z prądem, co oznacza, że są wzywani nie tylko do domów czy mieszkań, ale i na place budowy, do zakładów pracy oraz różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, galerie handlowe lub muzea. Naprawiają linie kablowe, wykonują pomiary po skończonych instalacjach, jak również zajmują się sprzętami gospodarstwa domowego. Klienci kontaktujący się z omawianą firmą mogą liczyć na terminową realizację każdego zlecenia, fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

Warto skorzystać z jej usług nawet wtedy, gdy z instalacją z pozoru nie dzieje się nic niepokojącego, ponieważ niektóre usterki mogą być niewidoczne na pierwszy rzut oka. Sygnałem alarmowym są przegrzewające się gniazdka, które niejednokrotnie sygnalizują uszkodzenie instalacji. Ignorowanie tego problemu może prowadzić do powstawania spięć, a w skrajnych przypadkach do pożarów. Elektrycy wzywani są także przez osoby nabywające mieszkanie z rynku wtórnego. Wówczas sprawdzają oni stan instalacji i sugerują wykonanie ewentualnych napraw lub wymianę poszczególnych części.

Data dodania: 2020-07-29

Opinie o firmie IT-BUD


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ